Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
ФОНТЕНЕ-СУ-БУА PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.09.2006 14:08

Фонтене-су-Буа,
Французька Республіка


      Середні координати: 48°51'06" північної широти, 2°28'38" східної довжини.
     Місто складається з 2 кантонів: кантон західного Фонтене-су-Буа нараховує 25 545 мешканців, кантон східного Фонтене-су-Буа – 25 376 осіб. 
     Місто Фонтене-су-Буа має давню історію. Назва міста походить від наявності великої кількості фонтанів у регіоні та Вінсенського лісу. Спочатку це було село виноградарів, яке почало інтенсивно розвиватись у XIX столітті: з’являються перші заводи: фабрика фортепіано Гаво, фабрика парасольок, будується залізниця, відбувається переселення робітників з Парижу до передмість, що й сприяло створенню нових кварталів. Тоді населення складало 1700 чоловік.
     У 1962 році Фонтене-су-Буа вже населяло 36000 чоловік. Розпочалось інтенсивне будівництво. Сьогодні м.Фонтене-су-Буа – сучасне високорозвинене місто, що займає територію 558 га. Населення складає 51000 чоловік. Завдяки своєму географічному розташуванню (3 км від Парижу) має зручне транспортне та залізничне сполучення.
Місто славиться своїм привабливим зовнішнім виглядом. Неодноразово брало участь у конкурсах департаменту Валь-де-Марн по благоустрою. Проводиться програма щодо реконструкції старих кварталів зі збереженням їхнього колориту.
    У місті працює понад 2300 промислових та комерційних підприємств, на яких працює понад 23000 чоловік. У місті розвинені такі промисловості, як: металургійна, харчова, текстильна, взуттєва, картонно-паперова, хімічна, видавнича, меблева, будівельна та інші промисловості.
     На надзвичайно високому рівні знаходиться освіта. В місті нараховується 14 дитсадків, 14 початкових шкіл, 3 навчальні заклади I циклу, 2 ліцеї. Для проведення літнього дозвілля дітям пропонується відпочинок у 4 муніципальних дитячих центрах.
М.Фонтене-су-Буа – спортивне місто, в якому практикуються різні види спорту, а саме: настольний теніс, американський, французький та англійський бокс, стрільба з луку, фігурне катання, гандбол, футбол та інші види спорту. Для цього створюються всі умови.   

     В місті функціонують 23 гімназичні та спортивні зали, стадіони, басейн, каток, численні спортивні клуби.
    Фонтене-су-Буа славиться також своїми культурними традиціями. Працюють театр, муніципальна музична консерваторія, 2 центральні бібліотеки, районні бібліотеки. У міському Будинку громадянина постійно проводяться зустрічі, конференції, семінари та виставки.

 

Обновлено 15.07.2008 08:33
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт