Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Паспорт 2011 PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.11.2008 13:22

Шановні пані та панове!

        

Пропонуємо до Вашої уваги новий інвестиційний паспорт міста Бровари Київської області України, на сторінках якого Ви ознайомитесь з життям нашого унікального міста. Бровари посідають особливе місце, як в області, так і серед українських міст відповідної категорії. Приймаючи рішення про те, де розмістити свій капітал, знайте, що...

 

Завантажити документ

Бровари – це місто обласного значення, адміністративний центр Броварського району Київської області і багатогалузевий розвинутий науково-промисловий центр, здатний виготовляти конкурентоздатну продукцію, а зосереджені у місті фінансово-кредитні установи є потужним підґрунтям для реалізації інвестиційних проектів.

Переваги “пристоличного” регіону дають можливість користуватись найрозвинутішою транспортною інфраструктурою в Україні – це й  автомагістралі державного значення Київ – Чернігів, залізниця Київ — Ніжин, міжнародний аеропорт “Бориспіль”. Магістральні залізничні і шосейні дороги мають вихід до Києва, Борисполя, Ніжина, Чернігова, індустріальних центрів України та близького зарубіжжя.

Наявні середні та вищі навчальні заклади готують кадри високого рівня, які в майбутньому примножуватимуть добробут нашого міста.

Суттєві обсяги зовнішньоекономічного обороту свідчать про підвищення довіри до міського бізнесу, належну якість продукції, що випускається.

Значні перші кроки у становленні реального місцевого самоврядування. Повсякденними турботами броварчан опікуються 42 депутати Броварської міської ради. Місто входить до Асоціації міст України.

З метою розширення соціально-економічних зносин місто Бровари веде активну роботу з міжнародної кооперації. Відповідно до укладених угод наше місто має шість поріднених міст та районів у країнах близького та далекого зарубіжжя: Рокфорд (штат Іллінойс, США), Фонтене-су-Буа (Французька Республіка), Щолківський муніципальний район (Російська Федерація), Слуцький район (Республіка Білорусь), Сілламяе (Естонська Республіка) та Красницький повіт (Республіка Польща).

Запрошуємо потенційних інвесторів до взаємовигідної співпраці з метою подальшого гармонійного розвитку всіх напрямків бізнесу та соціальної сфери.

Обновлено 26.04.2011 09:15
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт