Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Освіта PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.07.2006 21:23
          Місто має розгалужену мережу закладів освіти: 18 дошкільних навчальних закладів( 16 - комунальної форми власності, 2 — приватних); 12 загальноосвітніх навчальних закладів: 6 ЗОШ І-ІІІ ст.( школи №№1,2,3,6,9, 10), 2 спеціалізовані школи І-ІП ст.( №5 з поглибленим вивченням іноземних мов і №7 з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного та природничого профілів), гімназія їм.С.Олійника, навчально-виховний комплекс, вечірня школа П-Шст., приватна школа І-ІП ст. „Фортуна"; 4 позашкільні   заклади   освіти:   НВЦТМ,   БДЮТ,   ДЕНЦ   „Камелія"  та  ДЮСШ.
             Відповідно до потреб громадян та забезпечення прав дітей на отримання дошкільної освіти створено різні типи дошкільних навчальних закладів. Стала реальністю їх варіативність та різноманітність залежно від форм власності, призначення, контингенту дітей, режиму їх перебування, інноваційності  підходів, змісту та методів виховання.
Дошкільні навчальні заклади відвідують 3656 вихованців, з них 622 дітей віком від 1 до З років. Функціонує 30 логопедичних та 10 санаторних, 16 чергових груп та 2 прогулянкові.
Відповідність мережі  ДНЗ запитам і потребі мешканців міста потребує вирішення  по групах раннього віку. Кількість охоплення дітей раннього віку від загальної кількості дітей у місті складає 51 %. Кількість охоплення дітей 5 року життя складає 98 %. Як такої «черги» на дошкільні заклади немає. Діти, починаючи з 3-річного віку, забезпечені садочками.
На ХІІ міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2009», що відбулася у лютому 2009 року в Києві, ДНЗ «Ялинку» було відзначено бронзовою медаллю у номінації «Науково-пошукова діяльність експериментальних закладів України як стратегічний напрям інноваційного розвитку освіти».
Дошкільний навчальний заклад «Барвінок» став лідером використання оздоровчих новітніх технологій в дошкільній освіті не лише в м. Бровари, а й у Київській області та за її межами.
         Дошкільний навчальний заклад «Золота рибка» є свого роду міні – лабораторією по розробці, апробації та впровадженню в роботу з дітьми, що потребують корекції фізичного розвитку, вправ по запобіганню плоскоступості, сутулості кіфозу, сколіозу, лордозу тощо. Облаштовані сучасною апаратурою кімнати для проведення профілактичних заходів з попередження та подолання залишкових явищ простудних захворювань користуються надзвичайним попитом у батьків маленьких вихованців.
У ЗОШ міста навчається 9481 учень, 158 - у приватній школі І-І11 ст."Фортуна", 133 - у вечірній школі, 350 дітей віком до 18 років - студенти професійного ліцею, 450 - студенти вищих навчальних закладів.  Кількість учнів у мережі ЗОШ міста порівняно з минулим роком збільшилась на 176 учнів. Функціонує один навчальний заклад, де можуть навчатися діти з російськомовних сімей.
На базі ЗНЗ працюють 43 груп продовженого дня, які відвідують 1316 учнів. Для всіх першокласників організоване гаряче харчування, 100% вартості якого фінансується місцевим бюджетом. Охоплено гарячим харчуванням, у т.ч. і за батьківський кошт, 84% школярів. У 2009 році для харчування учнів 1-4 класів профінансовано 4946,8 тис.грн.
 Мережа загальноосвітніх закладів стабільна, однак не в повній мірі задовольняє потреби населення. 1247 учнів навчаються у другу зміну. Для розвитку нахилів, здібностей учнів, задоволення їхніх інтересів і духовних запитів у закладах освіти розгалужена мережа профільних класів та класів поглибленого вивчення предметів. У новому навчальному році  таких класів налічується 80 (2593 учні). У закладах освіти діти мають змогу вивчати іноземні мови: англійську, німецьку, французьку, польську, іспанську, причому  1622 учні вивчають дві іноземні мови.
Для підвезення учнів до закладів освіти нового типу з міського бюджету у 2009 році виділено 213 500 грн.
    Впродовж 2009 року 171 вчитель пройшов курси підвищення кваліфікації, 120 вчителів взяли участь у роботі семінарів різних рівнів, 8 педагогів було призначено членами журі ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
    За 2009 рік з місцевого бюджету навчальним закладам міста виділено 398,5тис.грн.: для проведення капітальних ремонтів систем опалення у ЗОШ №№ 1,10 -  154,9 тис. грн..; підготовки систем опалення до опалювального сезону – 12, 5 тис. грн.; для капітального  ремонту фасаду ЗОШ № 9 – 39,0.грн.; капітального ремонту вхідних частин та коридорів ЗОШ №№ 1,10.- 77,7 тис.грн.; капітального ремонту актової зали  СЗОШ №7 – 114,4 тис. грн..
У позашкільних закладах організована робота 22 творчих об'єднань, 89 гуртків, 19 спортивних секцій, клубів за інтересами. Ці заклади працюють за різними напрямами: науково-технічний, художньо-естетичний, туристсько-краєзнавчий, спортивно-оздоровлюючий, еколого-натуралістичний. Різними формами позашкільної освіти охоплено 5524 учні. Зайнятість дітей позашкільною освітою в місті  становить - 52 % від загальної кількості дітей.
Обновлено 13.03.2010 11:54
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт