Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Міста побратими PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.07.2006 21:26
Глибоко усвідомлюючи істину мирного співіснування всіх націй і народностей на планеті, яке базується на принципах солідарності, справедливості та злагоди, місто Бровари впродовж 17 років підтримує плідні взаємовигідні зв'язки на економічній та культурній ниві з м.Фонтене-су-Буа, Франція. У 1992 році почали розвиватись стосунки з м.Щолково, Росія, та м.Слуцьком та Слуцьким районом, Білорусь. У 1994 році був споруджений перший ігровий майданчик у парку «Перемога» рокфордською організацією «Діти всього світу», з того часу почали налагоджуватись зв'язки з м.Рокфорд, штат Іллінойс, США. З усіма містами укладені угоди про співробітництво.

Хотілось би більш детально зупинитись на подіях, які вже відбулись у 2002 році. У квітні поточного року в рамках обмінів, які здійснює клуб «Анна Ярославна», у місті Бровари перебувала делегація дітей з Фонтене-су-Буа, яких приймали учні ЗОШ №6. Дітям була представлена цікава програма. Це і екскурсії по Києву та Броварам, веселі старти, вечори дружби, все це допомогло українцям та французам знайти спільні інтереси та зав'язати дружні стосунки. Наступного року діти, які приймали делегацію з м.Фонтене-су-Буа, поїдуть до Франції.

Мало кому в місті ще не відоме ім'я Жозеф Спекулянт та його асоціація «Друзі Броварів» з м.Фонтене-су-Буа, представники якої щорічно приїжджають до нашого міста з гуманітарною місією, Так, цього року у червні-місяці нашими французькими друзями були придбані та розподілені продовольчі набори у кількості шт. на суму грн. через Броварську асоціацію допомоги людям «Надія» (вул.Гагаріна,6). Між цими двома асоціаціями зав'язались дуже тісні дружні стосунки. Для французької сторони була складена насичена програма. Відбулись також зустрічі в ПТУ та дитячому будинку «Любисток» з дітьми-сиротами. Особливо запам'ятався «Вечір дружби», на який зібрались друзі французької асоціації. Вечір відбувся у теплій дружній атмосфері. Запрошені мали змогу вільно поспілкуватись, поділитись спогадами, подивитись концерт та потанцювати у колі друзів. У серпні-місяці асоціацією «Друзі Броварів» була знову надана гуманітарна допомога. Ми дуже вдячні французьким друзям за їхню допомогу малозабезпеченій верстві населення нашого міста.

Вже чотири роки поспіль групи по 10 дітей оздоровлюються у муніципальному таборі м.Фонтене-су-Буа. Мерія нашого французького міста-побратима бере на себе усі транспортні витрати, а також витрати по перебуванню дітей з Броварів в муніципальному таборі. Так і цього року 10 дітей, переважно сиріт та напівсиріт, мали змогу також відпочити в інтернаціональному таборі, так як окрім французів там було по 10 представників з 3 міст-побратимів Фонтене-су-Буа з Португалії, Бельгії та Італії. Діти прожили разом 3 тижні. Програма була організована так, щоб діти увесь час були разом і мали змогу подружитись: це і кінний спорт, і канноє, і спелеологія, і велоспорт, різноманітні конкурси та екскурсії, вечірки і танці. Було дуже весело. Але час плине надто швидко. Діти обмінялись адресами і роз'їхались додому з надією на майбутню зустріч. А наші броварчани провели ще 3 дні у м.Фонтене-су-Буа. Гостинна мерія влаштувала дітям екскурсії по Фонтене-су-Буа та по Парижу, вони піднімались на Ейфелеву вежу та купались у найбільшому у Франції басейні. Сподіваємось, що діти назавжди збережуть чудові спогади про ці міста. Ми щиро вдячні мерії Фонтене-су-Буа за те, що вона дає маленьким мешканцям нашого міста можливість пізнавати світ.

Вже кілька разів у цьому році до Броварської Євангельської церкви християн-бабтистів приїжджали їхні друзі з Рокфорду у рамках дружніх стосунків та з гуманітарною місією.

У серпні поточного року укладена нова угода про співробітництво між містом Бровари та Щолківським районом, в рамках якої планується налагоджувати та поглиблювати взаємовигідну співпрацю у різних сферах економічного та громадського життя.

Запрошуємо організації, підприємства та навчальні заклади міста до співпраці у налагодженні зв'язків із зарубіжними партнерами з поріднених міст!

Докладніше про міста-побратими:

Обновлено 21.09.2006 14:24
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт