Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Протокол№2 PDF Печать E-mail
Автор: Адміністрація   
17.10.2011 12:53

 

Протоко№2
громадської ради  при виконавчому комітеті Броварської міської ради

м. Бровари                                    14 вересня 2011 р.

присутні:
Члени громадської ради – 16 осіб (список реєстрації додається), начальник управління житлово-комунального господарства К.О.Вознюк, головний спеціаліст УЖКГ Загуменний Д.М., журналіст редакції ТОВ «Новий канал» Данько О.О.

Порядок денний
1. Інформація про обрання керівного складу комітетів громадської ради.
2. Обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми розвитку та збереження зелених зон м. Бровари  на 2011 - 2015 роки».
3. Обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження Порядку розміщення  телекомунікаційних  кабельних мереж  в м. Бровари”.
4. Обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження  Порядку  перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирних житлових будинках, гуртожитках, а також об’єктів громадського призначення  м.Бровари».
5. Різне.


1. Слухали:
Андрієвського В.А. – проінформував про обрання керівного складу комітетів громадської ради, відповідно до поданих протоколів комітетів громадської ради.

Вирішили: взяти дану інформацію до відома.

2. Слухали:
Вознюка К.О. – про проект рішення міської ради «Про затвердження Програми розвитку та збереження зелених зон м. Бровари  на 2011 - 2015 роки».

Слухали:
Дяченко А.О.- запропонувала внести до програми пункт щодо боротьби із шкідниками і бур’янами, що викликають у людей алергічні захворювання.

Слухали:
Вознюка К.О. – повідомив, що даний пункт буде врахований при детальній розробці заходів, що будуть реалізуватись в рамках цієї програми.
Слухали: Дудуку В.М. – проінформував, що профільний комітет громадської ради із сприяння розвитку житлово-комунального господарства та комунальної власності погодив даний проект рішення без зауважень.
Інших пропозицій не надходило.

Голосували (за підтримку проекту рішення):
«за» 15  «проти» 0    «утримались» 1

3. Слухали:
Вознюка К.О. – про проект рішення міської ради «Про затвердження Порядку розміщення  телекомунікаційних  кабельних мереж  в м. Бровари”.

Слухали: Дудуку В.М. – проінформував, що профільний комітет сприяння розвитку житлово-комунального господарства та комунальної власності: погодив даний проект рішення з наступними правками:
1.У  пункт 3.1. внести технічну правку (слово «телекомунікаційних»)
2.У пункт 5.2. в кінці, після слів за умови обов’язкової герметизації місця врізки додати фразу «та відновлення його естетичного вигляду».

Голосували (за підтримку проекту рішення із зазначеними правками):
«за» 15  «проти» 0    «утримались» 1


4. Слухали:
Вознюка К.О. – про проект рішення міської ради «Про затвердження  Порядку  перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирних житлових будинках, гуртожитках, а також об’єктів громадського призначення  м.Бровари».

Слухали:
Дяченко А.О.- подала пропозиції щодо внесення змін до проекті рішення за підписом  5 членів громадської ради (Дяченко А.О., Качор А.В., Перевозник О.П., Кравченко О.Г., Іванчук О.М.) – пропозиції додаються.

Вознюка К.О. – яки повідомив, що подані пропозиції, крім п.2, не стосуються і не є предметом розгляду даного проекту рішення.

Слухали: Дудуку В.М. – проінформував, що профільний комітет сприяння розвитку житлово-комунального господарства та комунальної власності погодив даний проект рішення без зауважень, оскільки питання перепланування і безпеки проживання у багатоквартирних будинках після проведених робіт із перепланування квартир повинні здійснювати лише фахівці. В іншому разі, ці роботи можуть призвести до руйнування цілого житлового багатоквартирного будинку. Запропонував погодити даний проект рішення без змін.

Слухали: Андрієвського В.А. – поставив на голосування п.2. пропозицій, поданих за підписом 5 членів громадської ради.

Голосували:
«за» 4  «проти» 8    «утримались» 4
Пропозиції щодо внесення змін до проекту рішення міської ради не підтримані.

Голосували (за підтримку рішення в цілому без змін):
«за» 11 «проти» 1    «утримались» 4

5. Різне
Слухали: Андрієвського В.А. – щодо з’ясування причини неявки на засідання членів громадської ради: Багмута Р.С., Іллюхіна С.М., Солодкого С.М. та наголосив про можливість виключення із членів громадської ради у разі систематичної неявки на засідання без поважних причин.

Слухали: Андрієвського В.А. – щодо пропозицій  комітету соціального захисту населення, праці, охорони здоров’я, благодійної діяльності, розвитку освіти і науки, духовності, культури, спорту і туризму, молодіжної політики та розвитку волонтерського руху.
Пропозиції: - підготувати статті до місцевих ЗМІ щодо пропаганди здорового життя, звернення до міського голови щодо можливості фінансування друку підручників для викладання етики християнської моралі у школах, підготувати перелік запитань для оформлення запиту стосовно оздоровлення дітей у літній період.

Слухали: Качора А.В. – про оформлення запиту на адресу міського голови стосовно покращення роботи офіційного веб-сайту Броварської міської ради і роботи комітету захисту прав і свобод громадян, правової експертизи та охорони громадського порядку, з питань свободи слова та доступу до публічної інформації:
.
Пропозиції:  Погодити даний проект листа на профільному комітеті та передати на розгляд громадської ради.


Голова громадської ради                А.В.Андрієвський

Секретар громадської ради                Р.М.Федун

 

Обновлено 17.10.2011 13:00
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт