Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Повідомлення про проведення громадських слухань«Детальний план території обмежений вул.Київською, вул.Металургів, вул.Черняховського, бульв.Незалежності» PDF Печать E-mail
Автор: Адміністрація   
11.11.2011 07:43

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО   ПРОВЕДЕННЯ   ГРОМАДСЬКИХ   СЛУХАНЬ

ЩОДО  ВРАХУВАННЯ  ГРОМАДСЬКИХ  ІНТЕРЕСІВ  ПІД  ЧАС  РОЗРОБЛЕННЯ    ПРОЕКТУ

«Детальний   план  території  обмежений  вул.Київською, вул.Металургів, вул.Черняховського, бульв.Незалежності»

 


12 грудня  2011  року  відбудуться  громадські  слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  проекту містобудівної   документації  «Детальний план  території обмежений вул..Київською, вул..Металургів, вул..Черняховського, бульв.Незалежності»   м. Бровари.
Місце проведення: приміщення міського культурного центру «Прометей» , бульв.Незалежності,4  м.Бровари
Початок о 15.00 годині
Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет  Броварської  міської  ради
Розробник містобудівної  документації:  державне підприємство  Український державний науково-   дослідний   інститут   проектування  міст  імені Ю.М.Білоконя «Діпромісто»
Підстава розроблення містобудівної документації: рішення Броварської міської ради від 09.06.2011 № 228-09-06  „Про розроблення зміни в Детальний план території на перетині вул.Красовського та вул.Кутузова в районі заводу «Торгмаш», Детального плану території обмеженого вул.Київською, вул.Металургів, вул.Черняховського, бульв.Незалежності “, рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 14.06.2011 №345.
Відповідність вимогам чинного законодавства:  «Настанова щодо складу, змісту, порядку розроблення, погодження та затвердження детального плану території» ДСТУ-Н  Б Б.1.1-8:2009                                                                   «Настанова  із  застосування  нормативних  документів з питань  планування територій», рішення НТР Мін регіону України від 16.06.2011 №61             ДБН  360-92**  «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень»                                                                                                    
Мета проекту містобудівної документації:   визначення планувальної організації  і розвиток територій в межах розробки проекту. Реалізація передбачених у детальному плані рішень дасть можливість покращити житлові умови частини населення міста, задовольнити потреби в установах і підприємствах в сфері обслуговування, а також організувати нові місця прикладання праці.
Характеристика та використання території : територія, охоплена проектом, розташована в північній частині міста і займає площу 38,2 га. Сучасне використання території характеризується, як неоднорідне. На цій території розташовані об»єкти різного функціонального призначення: громадські, виробничі, комунально-складські і ряд установ і підприємств обслуговування. Найбільш значні об»єкти – торговельно-розважальний комплекс «Термінал», аквапарк, районна лікарня ветеринарної медицини, хлібозавод, тощо. Близько 40% території (15,3 га) – вільні від забудови землі. В екологічному відношенні територія практично сприятлива для розміщення житлово-громадської забудови.
Проектні рішення: проектні рішення прийняті з максимальним урахуванням інвестиційних пропозицій по реконструкції та новому будівництву об»єктів, представлених замовником. Передбачено будівництво ряду громадських об»єктів, зокрема – Римсько-Католицька  церква (вул..Черняховського), тор-гово-розважальний комплекс  ПППВФ «М-ЕКО» у складі магазину, кафе, більярдної. Для будівництва вищевказаних об»єктів використовуються 2,3 га вільних від забудови територій. Крім цього, передбачається будівництво ряду об»єктів господарського  комплексу: ТОВ «Монобуд» (виробництво меблів, столярних виробів), МПП «Побут»,  ПП «Аква-Вом» (мийка машин), ПП «Торговий дім Пегас» (склад-магазин). Для розміщення нових об»єктів ви-робничого призначення зарезервовані дві земельні ділянки загальною пло-щею 1,0 га. Усього для  розміщення об»єктів господарського  комплексу необхідно 1,8 га, потреба в яких задовольняється за рахунок вільних від забу-дови земель. У відповідністі з завданням на проектування, детальним планом передбачено розміщення  багатоквартирної житлової забудови.  На земельній  ділянці площею 1,4 га по вул..Черняховського планується будівництво двох багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громад-ського призначення. Після  реалізації вищевказаних  проектів будівництва, питома вага установ і підприємств обслуговування в загальній площі тери-торії збільшується з 23,6% до 29,6%, виробничих – з 24,3% до 29,1%, житло-вої забудови з 1,3% до 4,9%.  Проектом передбачається організація нової ву-личної мережі і зелених насаджень, створення розвиненої інженерно-транспортної інфраструктури, проведення заходів інженерної підготовки території та дощової каналізації.

Розподіл території

№ п/п

Елементи території

Сучасний стан га / %

І черга га / %

Розрахунковий термін га / %

1

Багатоквартирна житлова забудова

0,5/1,3

1,9/4,9

1,9/4,9

2

Установи та підприєм-ства обслуговування

9,0/23,6

9,4/24,6

11,3/29,6

3

Виробничі об»єкти

9,3/24,3

9,3/24,3

11,1/29,1

4

Зелені насадження за-гального користування

-

0,6/1,5

0,6/1,5

5

Вулиці

4,1/10,7

13,3/34,9

13,3/34,9

6

Вільні від забудови

15,3/40,1

3,7/9,8

-

Усього

38,2/100

38,2/100

38,2/100

Врахування громадських інтересів : управління містобудування та архітектури Броварської міської ради інформує,  що  відповідно  до п. 7 Постанови  Кабінету  міністрів  України № 555 від 25 травня 2011 р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: з проектом містобудівної  документації  «Детальний план території обмежений вул.Київською, вул.Металургів, вул.Черняховського, бульв.Незалежності» м. Бровари можливо ознайомитися на офіційному сайті Броварської міської ради-(www.brovaru.kiev.ua), а також в приміщені   управління містобудування та архітектури Броварської міської ради  за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, буд.15 к.412. тел. 5-30-49 протягом місяця

Пропозиції (зауваження) приймаються  у письмовому вигляді із заз-наченням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження надавати до  управління містобудування та архітектури Броварської  міської ради за адресою: м.Бровари, вул. Гагаріна, буд.15 к.412, тел. 5-30-49.
Строк подання пропозицій з 11.11.2011 р.

Строк завершення подачі пропозицій (зауважень)  - до 11.12.2011 року.
Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій –                     начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста  Рибакова Лілія Євгеніївна

Управління містобудування та архітектури
Броварської міської ради


Обновлено 22.11.2011 07:26
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт