Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Проекту регуляторного акта «Про затвердження тарифів за послуги, що надаються комунальним підприємством Броварської міської ради «Бровари - землеустрій». PDF Печать E-mail
Автор: Адміністрація   
05.12.2011 12:28

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
Проекту регуляторного акта «Про затвердження тарифів за послуги, що надаються комунальним підприємством Броварської міської ради «Бровари - землеустрій».

Керуючись підпунктом 2 пункту а ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом  України «Про землеустрій» від 25.10.2011 року, Наказом Державного комітету України по земельних ресурсах, Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України від 15 червня 2001 року N 97/298/124 «Про затвердження Розмірів оплати земельно-кадастрових робіт та послуг», Наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 26.08.1997 року N 85 «Про затвердження Положення про земельно-кадастрову інвентаризацію земель населених пунктів», ст. 9 та ст. 13 Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Законом України «Про інформацію», комунальне  підприємство Броварської міської ради «Бровари - землеустрій»  пропонує  Вашій увазі проект регуляторного акта  «Про затвердження тарифів за послуги, що надаються комунальним підприємством Броварської міської ради «Бровари-землеустрій».
Даний проект рішення розроблено з метою стабілізації фінансового стану  комунального підприємства  Броварської міської ради «Бровари - землеустрій».
Зауваження та пропозиції даного проекту будуть прийматися у письмовому вигляді протягом місяця з дня опублікування на поштову адресу розробника:  07400, Київська обл.,
м. Бровари, б-р. Незалежності, буд. 3, електронна пошта  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript   , також у  відділ звернення громадян:  07400, Київська обл., м. Бровари, б-р. Незалежності, буд. 2,  тел. (04594) 5-32-47.

Проект рішення та аналізу його регулювання впливу опубліковано нижче.

 

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
від ________________№
м. Бровари

 

«Про затвердження тарифів за послуги,що надаються комунальним підприємством Броварської міської ради «Бровари - землеустрій»


Розглянувши подання директора комунального підприємства Броварської міської ради «Бровари - землеустрій» про затвердження тарифів за послуги, керуючись підпунктом 2 пункту а статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» від 25.10.2011 року, у відповідність до вимог Наказу Державного комітету України по земельних ресурсах, Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України від 15 червня 2001 року N 97/298/124 «Про затвердження Розмірів оплати земельно-кадастрових робіт та послуг», Наказу Державного комітету України по земельних ресурсах від 26.08.1997 року N 85 «Про затвердження Положення про земельно-кадастрову інвентаризацію земель населених пунктів», виконавчий комітет Броварської міської ради.

ВИРІШИВ:

1.    Затвердити тарифи за послуги, що надаються комунальним підприємством Броварської  міської ради «Бровари - землеустрій»  (Додаток 1).

2.    Тарифи за послуги, що надаються комунальним підприємством Броварської міської ради «Бровари - землеустрій» ввести в дію з моменту затвердження рішення.

3.    Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому Броварської міської ради  №92 від 27.02.2007р.

4.    Забезпечити директору комунального підприємства  Броварської міської ради «Бровари - землеустрій» доведення тарифів до відома споживачів, шляхом оприлюднення в засобах масової інформації.

5.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови Андрєєва В.О.

Міський голова                                                                                                  І.В.Сапожко

Додаток 1
до проекту рішення виконкому
Броварської міської ради
від_____2011р.№______

Тариф
за послуги, що надаються комунальним підприємством Броварської міської ради «Бровари-Землеустрій»

 

Послуги

Вартість за одну консультацію за 1 год. , або за 1 примірник документа, грн..

 

 

Для фізичних

осіб

Для юридичних

Осіб

1

 

Надання консультацій з питань оформлення прав на земельні ділянки,приватизації земельних ділянок шляхом викупу,порядку приватизації та оренди земельних ділянок, інших питань по використанню земель

 

 

30

 

 

 

 

200

 

 

2

Підготовка  документації  для отримання висновків  по оформленню права користування земельними ділянками  на замовлення юридичних та фізичних осіб

 

 

100

 

 

200

3

Підготовка документації для отримання висновків щодо умов відведення земельної ділянки

 

100

 

200

4

Участь в розгляді земельних спорів

 

100

 

200

5

Проведення контрольного обміру земельної ділянки  при вирішенні   спірних земельних питань

 

100

 

200

 

6

 

Проведення робіт по обміру і обстеженню земельної ділянки

 

 

400

 

 

400

7

Роботи по виготовленню технічної документації   щодо  розподілу земельних ділянок ,  на які  оформлено  право  власності або право користування

 

1500

 

1800

8

Перенесення меж земельної ділянки на місцевість: за кожну перенесену точку

 

100

 

200

9

 

 

 

 

Виготовлення технічної документації  для присвоєння  кадастрового номеру по матеріалах раніше виконаних землевпорядних робіт

 

600

 

800

10

Розробка проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки  у користування

Згідно кошторису та договору

Згідно кошторису та  договору

11

Виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо

складання документів, що посвідчують право користування на земельну ділянку

Згідно кошторису та договору

Згідно кошторису та  договору

12

Топографічна  зйомка в масштабі  1:500

Згідно кошторису та договору

Згідно кошторису та  договору

13

Інші послуги в сфері геодезії та землевпорядкування

Згідно

договору

Згідно договору

 

Аналіз впливу регуляторного акта

1.Визначення  та аналіз проблеми,  яку пропонується розв’язати шляхом державного регулювання господарських відносин.
Комунальне підприємство Броварської міської ради «Бровари - землеустрій» виконує землевпорядні послуги (роботи) відповідно до ліцензійних умов, згідно Закону України «Про землеустрій» від 25.10.2011 року, Наказу Державного комітету України по земельних ресурсах, Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України від 15 червня 2001 року N 97/298/124 «Про затвердження Розмірів оплати земельно-кадастрових робіт та послуг», Наказу Державного комітету України по земельних ресурсах від 26.08.1997 року N 85 «Про затвердження Положення про земельно-кадастрову інвентаризацію земель населених пунктів» та інших нормативно – правових  актів.

Кількість суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють землевпорядні роботи  значно зростає. Однак, як свідчить практика, якість виконання землевпорядних робіт та розробка  землевпорядної документації не завжди відповідає належному рівню.  

Наказ Державного комітету України по земельних ресурсах від 26.08.1997 року N 85 «Про затвердження Положення про земельно-кадастрову інвентаризацію земель населених пунктів» висвітлює вимоги до виконання робіт по земельно-кадастровій інвентаризації земель населених пунктів (міст, селищ, сіл) як невід’ємної частини вхідної інформації для ведення державного земельного кадастру.
Окремої уваги заслуговує питання щодо вартості робіт за виготовлення державних актів на право приватної власності на землю громадянам, які в процесі реформування аграрного сектора замість земельного сертифікату отримують державні акти.
Серед нововведень – обов’язкова наявність в штатах ліцензіатів відповідних спеціалістів, наявність штатного розкладу. Позбавити ліцензії можуть і за недотримання умов договору щодо розроблення землевпорядної документації.
В умовах високорозвиненої ринкової економіки, в якій змагаються в конкурентній боротьбі різні за розмірами і економічними потужностями суб’єкти, що надають землевпорядні  послуги , неможлива ефективна саморегулююча дія ринкового механізму.
Формування ефективного  регуляторного середовища  забезпечує реалізацію суспільних інтересів, які не може реалізу¬вати дія ринку. Якщо цілі державного регулювання – це головні стратегічні межі функцій, які воно повинно виконувати, то його завдання – це деталізовані сфери і напрями економічно-виправдано і необхідного державного регуляторного втручання в господарські відносини, що сприятиме ефективній роботі ринку, в нашому випадку  ринок  землевпорядних робіт, та  виключити з переліку розробників землевпорядної документації фізичних і юридичних осіб, які не мають права на виконання зазначених робіт.
На даний час діють тарифи  за послуги, що надаються комунальним підприємством  Броварської міської ради «Бровари - землеустрій», які затвердженні рішенням виконкому Броварської міської ради від 27.02.2007р. № 92.
З моменту введення в дію існуючих тарифів неодноразово підвищувались: мінімальна заробітна плата ( з 525,00 грн. на період 16.07.2088р. до 985,00 грн. на даний час), ціни на паливо та комунальні послуги збільшилися на  15 - 24 %.
Все це привело до необхідності підвищення тарифів, тобто підприємство, працюючи по раніше затвердженим тарифам несе збитки, доходи не перекривають витрат підприємства.
2. Цілі державного регулювання
-    економічний розвиток та уникнення збитковості комунального підприємства Броварської міської ради «Бровари – землеустрій»;
-    регулювання відносин між  суб’єктами на ринку землевпорядних робіт та комунальним підприємством Броварської міської ради «Бровари - землеустрій»;
-    забезпечення оперативності виконання землевпорядних робіт та послуг, покращення якості землевпорядних робіт та послуг.

Для досягнення мети передбачено встановлення економічно обґрунтованого тарифу на всі види  землевпорядних робіт та послуг.
3. Визначення та оцінка прийнятих  альтернативних способів досягнення цілей.

Визначення та оцінка прийнятих альтернативних способів досягнення цілей, аргументація переваг обраного способу

Можливі способи досягнення цілей

Оцінка способу

Причини відмови від альтернативних способів/аргументи щодо переваги обраного способу

Збереження  чинного регулювання

Забезпечує часткове регулювання державного рівня цілей

Невідповідність  розміру оплати земельно-кадастрових робіт та послуг

Використання інших принципів розподілу розміру плати за землевпорядні роботи та послуги

відповідає вимогам чинного законодавства

частково розв’язує проблему

Не досягаються цілі, які є актуальними на даний момент

Обраний спосіб

побудований відповідно до вимог регулювання центрального рівня

забезпечує досягнення цілей державного регулювання

відповідає потребам у вирішенні проблем

забезпечує принципи державної регуляторної політики

повністю розв’язується проблема та досягаються поставлені цілі

розмір нових тарифів наближається до фактичних витрат

4. Механізми і заходи, які забезпечують розв’язання проблеми шляхом прийняття запропонованого регуляторного акта.
Принципи та способи досягнення цілей регулювання:
-    регулювання побудовано відповідно до принципів регуляторної політики;
-    всі статті витрат розроблені на підставі чинної законодавчої та нормативної бази;
-   визначено чіткий перелік земельно-кадастрових робіт та послуг.
У процесі формування витрат різних видів  земельно-кадастрових робіт та послуг використано:
пункт А ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказ Державного комітету України по земельних ресурсах,  Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України від 15 червня 2001 року N 97/298/124 «Про затвердження Розмірів оплати земельно-кадастрових робіт та послуг», Наказ Державного комітету України по земельних ресурсах «Про затвердження Положення про земельно-кадастрову інвентаризацію земель населених пунктів».

5.Обгрунтування можливості досягнення визначених цілей у  разі   прийняття    регуляторного акта.

Основною метою даного регулювання є забезпечення якісних і в повному обсязі всіх видів земельно-кадастрових робіт та послуг. Впровадження цього регулювання надасть комунальному підприємству Броварської міської ради «Бровари - землеустрій» можливість:
-    удосконалювати механізм надання земельно-кадастрових робіт та послуг;
-    проводити у повному обсязі і у відповідний період  всі види земельно-кадастрових робіт та послуг;
-    поповнювати бюджет ( відрахування в пенсійний фонд)  через  дотримання  рівня заробітної плати ;
-    забезпечити беззбитковість комунального підприємства Броварської міської ради «Бровари - землеустрій»;
-   поліпшення  земельно-кадастрової  інвентаризації земель населених пунктів;
-   сприяння скороченню термінів виконання робіт із землеустрою щодо виготовлення документів, що посвідчують право на земельну ділянку.


6. Характеристика механізму компенсації можливих збитків у разі настання очікуваних наслідків дії акта.

Дія акта зумовлює незначне зменшення доходу громадян.
У даному випадку буде виправданою самокомпенсація витрат за рахунок покращення всіх видів земельно-кадастрових робіт та послуг.

7.Визначення очікуваних результатів ухвалення акта із застосуванням методу аналізу вигод та витрат.

Опис прогнозованих вигод та витрат від регулювання, яке запроваджується

Сфери впливу

Вигоди

Витрати

 

Місцева влада


Забезпечення самоокупності комунального підприємства Броварської міської ради «Бровари – землеустрій».

Покращення якості та повноти  всіх видів земельно-кадастрових робіт та послуг.

Зменшення скарг з боку мешканців на надання всіх видів земельно-кадастрових робіт та послуг.

На початкових етапах, можливе зменшення користувачів послуг, що може вплинути на дохідну частину.  
 

Населення

Перспектива впровадження нового тарифу дасть можливість отримання всього переліку послуг,  необхідних для виготовлення проектної та вишукувальної продукції встановлених складу та якості.

 

 Незначне зменшення доходу громадян. 

8.Визначення показників результативності регуляторного акта та заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження його результативності.

Статистичні показники прибутковості та збитковості комунального підприємства Броварської міської ради  «Бровари - землеустрій».
Термін проведення відстеження:
- базове відстеження – буде проведено протягом шести місяців після набрання актом чинності;
- повторне відстеження – через рік із дня набрання актом чинності.Директор КП БМР «Бровари - землеустрій»                                                         А.В.СупрунОбновлено 05.12.2011 13:19
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт