Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Рішення міськвиконкому 13.12.2011 №640 Про затвердження форм договорів щодо влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах PDF Печать E-mail
Автор: Адміністрація   
21.12.2011 14:45

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ        КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
від  13.12.2011   № 640
м. Бровари

 

 

Про затвердження форм договорів щодо влаштування дітей-сиріт, дітей,
позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих
обставинах


Керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564 «Про затвердження положення про будинок сімейного типу», від 26.04.2002 № 565 «Про затвердження положення про прийомну сім’ю», рішенням Броварської міської ради від 09.12.2010 № 55-03-06 «Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 15.10.2009 «Про затвердження міської комплексної програми запобігання дитячій бездоглядності, підтримки сімей з дітьми «Назустріч дітям» на 2010-2017 роки» та затвердження Положення про спеціалізоване формування СЗ «Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді» «Прийомна сім’я термінового влаштування дітей, які залишилися без батьківського піклування», відповідно до договору від 17.11.2011 року про співробітництво щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, між службою у справах дітей Київської обласної державної адміністрації, Броварською міською радою та Міжнародною благодійною організацією «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко», з метою поліпшення соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які залишилися без батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки та керуючись підпунктом 7 пункту “б” статті 32, підпунктом 16 пункту 3 статті  42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконком Броварської міської ради

в и р і ш и в:
1.Затвердити форми договорів щодо влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах:
1.1.    Договір про організацію діяльності СОС дитячого будинку сімейного типу (додаток 1).
1.2.    Договір про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у СОС прийомній сім'ї (додаток 2).
1.3.    Договір про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у прийомній сім'ї термінового влаштування (додаток 3).
2.Укладати вказані вище договори з батьками-вихователями, прийомними батьками при влаштуванні дітей в СОС дитячі будинки сімейного типу, СОС прийомні сім’ї, прийомні сім’ї термінового влаштування.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.Міський голова                                                                      І.В.Сапожко

 

Додаток 1
до рішення виконкому
Броварської міської ради
від  13.12.2011 № 640

ДОГОВІР
про організацію діяльності
СОС дитячого будинку сімейного типу


м. Бровари                                         "____" _________ 201_ р. N __

Цей договір укладено між:
БРОВАРСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ в особі міського голови Сапожка І.В., яка діє на підставі ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (надалі Рада)
МІЖНАРОДНОЮ БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СОС ДИТЯЧЕ МІСТЕЧКО», в особі директора – Чупрікова А.П., яка діє на підставі Статуту, (надалі Організація);
і батьками-вихователями  _____________________________________________________________   прізвище, ім'я, по батькові,

___________________________________________________________________________________
число, місяць, рік народження, паспорт, серія, номер,

___________________________________________________________________________________
ким і коли виданий
що проживають за адресою: ____________________________________________________________,

які далі іменуються «Сторони».
Сторони об’єднують свої зусилля з метою створення дитячого будинку сімейного типу (надалі ДБСТ) та забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Сторони уклали цей Договір про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу, до якого влаштовуються діти на підставі відповідного рішення________________________________

1._____________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)
2._____________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)
3._____________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)
4._____________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)
5._____________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)
6._____________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)

1.    Права і обов’язки батьків-вихователів
1.1    У роботі з дітьми дотримуватись вимог законодавства України про захист інтересів дітей та охорону дитинства.
1.2    Безпосередньо виконувати батьківські обов’язки, створювати умови для реалізації права дитини на виховання в сім’ї та збереження родинних зв’язків, розвитку інтересів, здібностей і талантів дитини-вихованця.
1.3    Двічі на рік проводити медичне обстеження дітей та виконувати рекомендації лікарів-спеціалістів; в тому числі організувати збалансоване харчування дітей-вихованців, з урахуванням рекомендацій медичних працівників.
1.4    Брати участь у різних формах підвищення кваліфікації.
1.5    Співпрацювати з сімейним помічником щодо реалізації єдиних підходів та принципів у вихованні дітей та веденні сімейного господарства.
1.6    Батьки-вихователі несуть відповідальність за використання інформації щодо дитини тільки у службовій комунікації.
1.7    Співпрацювати з місцевими службами у справах дітей, центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, працівниками Організації у ході здійснення соціального супроводження ДБСТ;  у разі потреби звертатися до центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у зв’язку з необхідністю залучення фахівців для вирішення проблемних питань.
1.8    У разі виникнення в ДБСТ несприятливих умов для утримання, виховання та навчання дітей негайно повідомляти про це місцеві служби у справах дітей.
1.9    Співпрацювати з працівниками Організації з питань організації життєдіяльності ДБСТ.
1.10    Дбати про збереження рухомого і нерухомого майна, обладнання, переданого Організацією для забезпечення діяльності ДБСТ.
1.11    Підтримувати у належному технічному стані будівлю ДБСТ.
1.12     Батьки-вихователі несуть відповідальність за вихованців, їх життя, здоров’я, фізичний та психічний розвиток, та за діяльність ДБСТ згідно із законодавством України.
1.13    Використовувати в повному обсязі та за призначенням державну соціальну допомогу, що надається дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються дитячому будинку сімейного типу, на забезпечення їх повноцінного харчування, утримання, виховання, розвитку і освіти.
2.    Права і обов’язки Ради
2.1    У межах видатків, передбачених у державному бюджеті на утримання дитячого будинку сімейного типу, перераховувати щомісяця до 20 числа на особові рахунки батьків-вихователів у банківській установі або виплачувати через державні підприємства поштового зв'язку кошти в розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку.
2.2    Щомісяця виплачувати грошове забезпечення батькам-вихователям відповідно до чинного законодавства.
2.3    Забезпечити проведення Броварським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щоквартальних супервізій щодо здійснення соціального супроводження ДБСТ працівниками Організації.
2.4    Перевіряти умови влаштування, утримання, виховання, навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
2.5    Двічі на рік забезпечити безоплатне медичне обстеження дітей. У разі необхідності забезпечити вихованців санаторно-курортним лікуванням за місцем походження.
2.6    Забезпечити щорічне оздоровлення дітей-вихованців за місцем походження.
2.7    Здійснювати координацію діяльності відповідних міських установ та організацій, пов'язаної із захистом прав дітей.

3.    Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд
«СОС Дитяче містечко» зобов’язується
3.1    Укласти з батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу договір безоплатного користування на житлове приміщення за адресою: вул. Шевченко, 18/___ м. Бровари Київської області; загальною площею ______ кв. метрів, згідно норм, встановлених законодавством.
3.2     Надати житлове приміщення виключно на термін діяльності ДБСТ. Разом із житловим приміщенням передати у користування обладнання, меблі, побутову техніку та інші предмети тривалого вжитку, необхідні для забезпечення діяльності ДБСТ.
3.3     Здійснювати соціальний супровід ДБСТ за планом, який щорічно узгоджується з Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, соціальними працівниками Організації, які пройшли підготовку за державною програмою.
3.4     Сприяти реалізації плану індивідуального розвитку дітей-вихованців.
3.5     Раз на рік готувати звіти про стан виховання, утримання і розвитку дітей в дитячому будинку сімейного типу для відповідних служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді, обов’язково ознайомлюючи зі складеним звітом батьків-вихователів.
3.6     Інформувати відповідні служби у справах дітей щодо виникнення несприятливих умов для проживання та виховання дітей у ДБСТ, а саме конфліктних стосунків, неналежне виконання батьками-вихователями своїх обов’язків та інше.
3.7     Залучати спонсорів до організації діяльності ДБСТ.
3.8     Забезпечити зовнішню професійну супервізію, групову інтервізію та додаткове навчання для батьків-вихователів.
3.9     Сприяти організації медичного обслуговування батьків-вихователів.
3.10    Залучати батьків-вихователів до роботи у проектах Організації на підставі додаткової угоди.
3.11    Забезпечити одноразову матеріальну допомогу батькам-вихователям при виході на пенсію у обсязі, що затверджений відповідним рішенням правління Організації.
3.12    Забезпечувати поточний ремонт 1 раз на 3 роки та в разі аварійної ситуації для підтримання в належному технічному стані будівлі ДБСТ. Кошторис поточного ремонту затверджується після ознайомлення з ним батьків-вихователів.
3.13    Встановлювати ліміти споживання комунальних послуг, у відповідності до кількості дітей вихованців та за погодженням з батьками-вихователями.
3.14    Забезпечувати оплату комунальних послуг у межах визначених лімітів.
3.15    Надати можливість користуватися та упорядковувати земельну ділянку, що знаходиться біля споруди ДБСТ.
3.16    Надати у можливість користуватися транспортним засобом Організації шляхом попередньої заявки та домовленості.

4.    Умови припинення дії договору
4.1.    Дія договору припиняється у разі, коли в ДБСТ виникають несприятливі умови для виховання та спільного проживання дітей (важка хвороба батьків-вихователів, відсутність взаєморозуміння з дітьми, конфліктні стосунки між дітьми, невиконання батьками-вихователями обов’язків щодо належного виховання, розвитку та утримання дітей), повернення вихованців рідним батькам (опікуну, піклувальнику, усиновителю), досягнення дитиною повноліття, за згодою сторін, з інших причин, передбачених Договором, та за рішенням суду.
5.    Прикінцеві положення
5.1    У разі припинення дії договору питання про подальше влаштування вихованців вирішується органом опіки і піклування, який вживає вичерпних заходів із влаштування дітей у сім’ї громадян України – на усиновлення, під опіку або піклування, у прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.
5.2     За згодою сторін цей Договір може бути доповнений іншими зобов'язаннями.
5.3    Зміни та доповнення, додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід’ємною частиною і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками Сторін.
5.4    Інформування Сторін цього Договору здійснюється в письмовій формі шляхом направлення листів, телеграм чи по факсу з подальшим направленням оригіналів таких повідомлень.
5.5    Усі суперечки між Сторонами цього Договору, з яких не досягнуто згоди, розв’язуються шляхом переговорів.
5.6    У разі недосягнення згоди між Сторонами спір вирішується в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
5.7    У разі порушення та неналежного виконання умов цього Договору кожна із сторін має право звернутися до суду.
5.8    Договір укладається в трьох примірниках - по одному для кожної зі сторін. Усі примірники маю однакову юридичну силу.
5.9    Цей Договір набирає чинності з дня його підписання.


Броварська    міська     рада

Реквізити матері-виховательки                                                                                                                                                                           
07400, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15


________________   Сапожко І.В.                                             ______________
…………                                                                                                                                      МБО «Благодійний фонд
«СОС Дитяче містечко»
04073, м.Київ, вул.Копиловська, 31________________   Чупріков А.П.


Додаток 2
до рішення виконкому
Броварської міської ради
від 13.12.2011 № 640


ДОГОВІР
про влаштування дітей на виховання
та спільне проживання у СОС прийомній сім'ї

м.Бровари                                                               "____" _________ 201_ р. N __


Цей договір укладено між:
БРОВАРСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ в особі міського голови Сапожка І.В., яка діє на підставі ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (надалі Рада)
МІЖНАРОДНОЮ БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СОС ДИТЯЧЕ МІСТЕЧКО», в особі директора – Чупрікова А.П., яка діє на підставі Статуту, (надалі Організація);
і громадянами_________________________________________________________________  прізвище, ім'я, по батькові,

_____________________________________________________________________________
число, місяць, рік народження, паспорт, серія, номер,

_____________________________________________________________________________
ким і коли виданий
які  проживають за адресою: ____________________________________________________________,

які далі іменуються «Сторони».
Сторони об’єднують свої зусилля з метою створення прийомних сімей (надалі ПС) та забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Сторони уклали цей Договір про те, що орган опіки та піклування Броварської міської ради
передає, а прийомні батьки __________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові,
_____________________________________________________________________________
паспорт,серія, номер,
_____________________________________________________________________________
ким і коли виданий)

приймають на виховання та тимчасове спільне проживання дітей
1.________________________________________________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)
2.________________________________________________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)
3.________________________________________________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)
4._______________________________________________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)
5.________________________________________________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)

1.    Права і обов’язки прийомних батьків
1.1. Створити належні умови для всебічного розвитку дітей, одержання ними освіти, підготовки до самостійного життя та праці;
1.2. захищати права та інтереси дітей;
1.3.двічі на рік  проводити медичне обстеження дітей та виконувати рекомендації лікарів-спеціалістів;
1.4. співпрацювати з місцевими службами у справах дітей, центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, працівниками Організації у ході здійснення соціального супроводження ПС;  у разі потреби звертатися до центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у зв’язку з необхідністю залучення фахівців для вирішення проблемних питань.
1.5. у разі виникнення в прийомній сім'ї несприятливих умов для утримання, виховання і навчання прийомних дітей негайно повідомляти про це місцеву службу у справах дітей;
1.6. у роботі з дітьми дотримуватись вимог законодавства України про захист інтересів дітей та охорону дитинства;
1.7. використовувати в повному обсязі та за призначенням соціальну допомогу, надану дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та виховуються в прийомній сім'ї, на забезпечення їх повноцінного харчування, утримання, виховання, розвитку і освіти.
1.8.    співпрацювати з працівниками Організації з питань організації життєдіяльності ПС.
1.9. співпрацювати з сімейним помічником щодо реалізації єдиних підходів та принципів у вихованні дітей та веденні сімейного господарства.
1.10. дбати про збереження рухомого і нерухомого майна, обладнання, переданого Організацією для забезпечення діяльності ПС.
1.11. підтримувати у належному технічному стані будівлю ПС.
1.12. прийомні батьки несуть відповідальність за прийомних дітей згідно із законодавством.
2.Права і обов’язки Ради
2.1. Забезпечити проведення Броварським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щоквартальних супервізій щодо здійснення соціального супроводження ПС працівниками Організації.
2.2.  двічі на рік забезпечити безоплатне медичне обстеження дітей. У разі необхідності забезпечити вихованців санаторно-курортним лікуванням за місцем походження:
2.3. здійснювати координацію діяльності відповідних міських  установ та організацій, пов'язаної із захистом прав дітей.    
2.4. перевіряти умови влаштування, утримання, виховання, навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
2.5.  забезпечити щорічне оздоровлення дітей-вихованців за місцем походження.

3.Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд
«СОС Дитяче містечко» зобов’язується
3.1    Укласти з прийомними батьками договір безоплатного користування на житлове приміщення за адресою: вул. Шевченко, 18/___ м. Бровари Київської області;

3.2    Надати житлове приміщення виключно на термін діяльності ПС
3.3    . Разом із житловим приміщенням передати у користування обладнання, меблі, побутову техніку та інші предмети тривалого вжитку, необхідні для забезпечення діяльності ПС.
3.4     Організувати соціальний супровід ПС за планом, який узгоджується з Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, соціальними працівниками Організації, які пройшли підготовку за державною програмою.
3.5     Сприяти реалізації плану індивідуального розвитку прийомних дітей.
3.6.Раз на рік готувати звіти про стан виховання, утримання і розвитку дітей в ПС  для відповідних служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді, обов’язково ознайомлюючи зі складеним звітом прийомних батьків.
3.7.Інформувати відповідні служби у справах дітей щодо виникнення несприятливих умов для проживання та виховання прийомних дітей, а саме конфліктних стосунків, неналежне виконання прийомними своїх обов’язків та інше.
3.8. Залучати спонсорів до організації діяльності ПС.
3.9. Забезпечити зовнішню професійну супервізію, групову інтервізію та додаткове навчання для прийомних батьків.
3.10 Сприяти організації медичного обслуговування прийомних батьків.
3.11 Залучати прийомних батьків до роботи у проектах Організації на підставі додаткової угоди.
3.12 Забезпечувати поточний ремонт 1 раз на 3 роки та в разі аварійної ситуації для підтримання в належному технічному стані будівлі ПС. Кошторис поточного ремонту затверджується після ознайомлення з ним прийомних батьків.
3.13    Встановлювати ліміти споживання комунальних послуг, у відповідності до кількості дітей вихованців та за погодженням з прийомними батьками.
3.14 Забезпечувати оплату комунальних послуг у межах визначених лімітів.
3.15 Надати можливість користуватися та упорядковувати земельну ділянку, що знаходиться біля споруди ПС.
3.16 Надати у можливість користуватися транспортним засобом Організації шляхом попередньої заявки та домовленості.

4.    Умови припинення дії договору
4.1.Дія договору припиняється у разі, коли в ПС виникають несприятливі умови для виховання та спільного проживання дітей (важка хвороба батьків-вихователів, відсутність взаєморозуміння з дітьми, конфліктні стосунки між дітьми, невиконання батьками-вихователями обов’язків щодо належного виховання, розвитку та утримання дітей), повернення прийомних дітей рідним батькам (опікуну, піклувальнику, усиновителю), досягнення дитиною повноліття, за згодою сторін, з інших причин, передбачених Договором, та за рішенням суду.
5.    Прикінцеві положення
5.1    У разі припинення дії договору питання про подальше влаштування вихованців вирішується органом опіки і піклування, який вживає вичерпних заходів із влаштування дітей.
5.2    За згодою сторін цей Договір може бути доповнений іншими зобов'язаннями.
5.3    Зміни та доповнення, додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід’ємною частиною і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками Сторін.
5.4    Інформування Сторін цього Договору здійснюється в письмовій формі шляхом направлення листів, телеграм чи по факсу з подальшим направленням оригіналів таких повідомлень.
5.5    Усі суперечки між Сторонами цього Договору, з яких не досягнуто згоди, розв’язуються шляхом переговорів.
5.6    У разі недосягнення згоди між Сторонами спір вирішується в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
5.7    У разі порушення та неналежного виконання умов цього Договору кожна із сторін має право звернутися до суду.
5.8    Договір укладається в трьох примірниках - по одному для кожної зі сторін. Усі примірники маю однакову юридичну силу.
5.9    Цей Договір набирає чинності з дня його підписання.


Броварська    міська     рада                      Реквізити прийомних батьків
07400, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15________________   Сапожко І.В.                                             _____________________                                                                                                                                    МБО «Благодійний фонд
«СОС Дитяче містечко»
04073, м.Київ, вул.Копиловська, 31


________________   Чупріков А.П.

Додаток 3
до рішення виконкому
Броварської міської ради
Від 13.12.2011 № 640

ДОГОВІР
про влаштування дітей на виховання
та спільне проживання у прийомній сім'ї
термінового влаштування

м.Бровари                                                               "____" _________ 201_ р. N _

Цей договір укладено між:
БРОВАРСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ в особі міського голови Сапожка І.В., яка діє на підставі ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (надалі Рада)
МІЖНАРОДНОЮ БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СОС ДИТЯЧЕ МІСТЕЧКО», в особі директора – Чупрікова А.П., яка діє на підставі Статуту, (надалі Організація);
і громадянами_________________________________________________________________ прізвище, ім'я, по батькові,

_____________________________________________________________________________
число, місяць, рік народження, паспорт, серія, номер,

_____________________________________________________________________________
ким і коли виданий
які  проживають за адресою:

____________________________________________________________,

які далі іменуються «Сторони».
Сторони об’єднують свої зусилля з метою створення прийомних сімей термінового влаштування(надалі ПСТВ) та забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей, які залишились без батьківського піклування, та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.
Сторони уклали цей Договір про те, що орган опіки та піклування Броварської міської ради
передає, а прийомні батьки __________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові,

_____________________________________________________________________________
паспорт,серія, номер,

_____________________________________________________________________________
ким і коли виданий)


приймають на виховання та тимчасове спільне проживання дітей
1.________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)


2.________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)

3.________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)

4.________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові дитини, рік народження)


1. Права і обов’язки прийомних батьків

1.1 створити належні умови для всебічного розвитку дітей, одержання ними освіти.
1.2. захищати права та інтереси дітей;
1.3.за потребою проводити медичне обстеження дітей та виконувати рекомендації лікарів-спеціалістів;
1.4. співпрацювати з СЗ «Броварський міський центрам соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» у ході здійснення соціального супроводження прийомних сімей термінового влаштування;
1.5. у разі виникнення в прийомній сім'ї несприятливих умов для утримання, виховання і навчання прийомних дітей повідомляти про це місцеву службу у справах дітей;
1.6. у роботі з дітьми дотримуватись вимог законодавства України про захист інтересів дітей та охорону дитинства;
1.7. співпрацювати зі службою у справах дітей та соціальними службами, залучати спеціалістів до вирішення проблемних питань;
1.8. використовувати в повному обсязі та за призначенням щомісячну матеріальну допомогу, надану дітям, які залишилися без батьківського піклування, дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, та виховуються в прийомній сім'ї термінового влаштування, на забезпечення їх повноцінного харчування, утримання, виховання, розвитку і освіти.
1.9.співпрацювати з сімейним помічником щодо реалізації єдиних підходів та принципів у вихованні дітей та веденні сімейного господарства.
1.10.співпрацювати з працівниками Організації з питань організації життєдіяльності ПСТВ.
1.11.дбати про збереження рухомого і нерухомого майна, обладнання, переданого Організацією для забезпечення діяльності ПСТВ.
1.12.підтримувати у належному технічному стані будівлю ПСТВ.
1.13.прийомні батьки несуть відповідальність за прийомних дітей згідно із законодавством.
1.14. Щомісячно готувати звіт для служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді про стан виховання, утримання і розвитку дітей в ПСТВ  на основі інформації, що надається соціальним працівником, який здійснює соціальне супроводження родини.

2.Права і обов’язки Ради

2.1.  забезпечити соціальне супроводження прийомної сім'ї термінового влаштування, закріплення за нею соціального працівника;
2.2.  забезпечити  безоплатне медичне обстеження дітей;
2.3.здійснювати координацію діяльності відповідних міських  установ та організацій, пов'язаної із захистом прав дітей, та нести відповідальність за функціонування прийомної сім'ї термінового влаштування.    
2.4. забезпечити виплати щомісячної матеріальної допомоги на дітей та оплату праці залученим спеціалістам спеціалізованого формування СЗ «Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» «Прийомна сім’я термінового влаштування дітей, які залишились без батьківського піклування».
3.Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд
«СОС Дитяче містечко» зобов’язується
3.1    Укласти з прийомними батьками договір безоплатного користування на житлове приміщення за адресою: вул. Шевченко, 18/___ м. Бровари Київської області;
3.2    Надати житлове приміщення виключно на термін діяльності ПСТВ. Разом із житловим приміщенням передати у користування обладнання, меблі, побутову техніку та інші предмети тривалого вжитку, необхідні для забезпечення діяльності ПСТВ.
3.3    Сприяти реалізації плану індивідуального розвитку прийомних дітей.
3.4    Залучати спонсорів до організації діяльності ПСТВ.
3.5    Сприяти організації медичного обслуговування прийомних батьків.
3.6. Залучати прийомних батьків до роботи у проектах Організації на підставі додаткової угоди.
3.7 Забезпечувати поточний ремонт 1 раз на 3 роки та в разі аварійної ситуації для підтримання в належному технічному стані будівлі ПСТВ. Кошторис поточного ремонту затверджується після ознайомлення з ним прийомних батьків.
3.8.Встановлювати ліміти споживання комунальних послуг, у відповідності до кількості дітей вихованців та за погодженням з прийомними батьками.
3.9 Забезпечувати оплату комунальних послуг у межах визначених лімітів.
3.10 Надати можливість користуватися та упорядковувати земельну ділянку, що знаходиться біля споруди ПСТВ.
3.11 Надати у можливість користуватися транспортним засобом Організації шляхом попередньої домовленості.

1.    Умови припинення дії договору
4.1.    Дія договору припиняється у разі, коли в ПСТВ виникають несприятливі умови для виховання та спільного проживання дітей (важка хвороба батьків-вихователів, відсутність взаєморозуміння з дітьми, конфліктні стосунки між дітьми, невиконання батьками-вихователями обов’язків щодо належного виховання, розвитку та утримання дітей), повернення прийомних дітей рідним батькам (опікуну, піклувальнику, усиновителю), досягнення дитиною повноліття, за згодою сторін, з інших причин, передбачених Договором, та за рішенням суду.

5.    Прикінцеві положення

5.1    У разі припинення дії договору питання про подальше влаштування вихованців вирішується органом опіки і піклування, який вживає вичерпних заходів із влаштування дітей.
5.2    За згодою сторін цей Договір може бути доповнений іншими зобов'язаннями.
5.3    Зміни та доповнення, додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід’ємною частиною і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками Сторін.
5.4    Інформування Сторін цього Договору здійснюється в письмовій формі шляхом направлення листів, телеграм чи по факсу з подальшим направленням оригіналів таких повідомлень.
5.5    Усі суперечки між Сторонами цього Договору, з яких не досягнуто згоди, розв’язуються шляхом переговорів.
5.6    У разі недосягнення згоди між Сторонами спір вирішується в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
5.7    У разі порушення та неналежного виконання умов цього Договору кожна із сторін має право звернутися до суду.
5.8    Договір укладається в трьох примірниках - по одному для кожної зі сторін. Усі примірники маю однакову юридичну силу.
5.9    Цей Договір набирає чинності з дня його підписання.

Броварська    міська     рада                      Реквізити прийомних батьків
07400, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15________________   Сапожко І.В.                                             ______________
…………                                                                                                                                      

МБО «Благодійний фонд
«СОС Дитяче містечко»
04073, м.Київ, вул.Копиловська, 31________________   Чупріков А.П.

Обновлено 21.12.2011 14:56
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт