Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта: проекту рішення виконавчого комітету Броварської міської ради «Про затвердження Положення «Про порядок відшкодування витрат за безкоштовне перевезення без обмежень пільгових категорій населе PDF Печать E-mail
Автор: Адміністрація   
22.12.2011 14:36

 

Звіт
про базове відстеження результативності регуляторного акта: проекту рішення виконавчого комітету Броварської міської ради
«Про затвердження Положення «Про порядок відшкодування витрат за безкоштовне перевезення без обмежень пільгових категорій населення м. Бровари пасажирським автомобільним транспортом загального користування на 2012 рік ».

 

Назва регуляторного акта:  «Про затвердження Положення «Про порядок відшкодування витрат за безкоштовне перевезення без обмежень пільгових категорій населення м. Бровари пасажирським автомобільним транспортом загального користування на 2012 рік».

Виконавець заходів з відстеження: Управління економіки Броварської міської ради та Управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради.

Цілі прийняття акта: Метою прийняття акта є правове регулювання господарських та адміністративних відносин між органами місцевого самоврядування та суб”єктами господарювання в сфері перевезень, забезпечення прозорості процедури щодо отримання компенсаційних виплат за безкоштовне перевезення без обмежень пільгової категорії населення       м. Бровари, підвищення матеріального забезпечення пільгової категорії мешканців міста шляхом економії коштів за пільговий проїзд по території    м. Бровари, а також до м. Києва.

Тип відстеження: базове.

Строк виконання заходів з відстеження: з 12.12.11р.  по  22.12.11р.

Методи одержання результатів відстеження і дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних – аналіз розрахунків, маршрутних листів, які надані перевізниками та актів перевірок, складених членами робочої групи.

Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта «Про затвердження Положення «Про порядок відшкодування витрат за безкоштовне перевезення без обмежень пільгових категорій населення м. Бровари пасажирським автомобільним транспортом загального користування на 2012 рік»:
Правовою підставою  для здійснення перевезення пасажирів та отримання компенсаційних збитків перевізникам є договір. Виконавчий комітет Броварської міської ради, як Замовник,  управління праці  та соціального захисту населення, як Платник, укладають трьохсторонній договір з Перевізником для здійснення безкоштовних перевезень без обмежень пільгових категорій  населення м. Бровари. Відповідно до умов договору передбачено, що Замовником є виконавчий комітет, який затверджує маршрути, встановлює обсяги перевезень, погоджує тарифи на проїзд, Платник – управління праці та соціального захисту населення - як головний розпорядник коштів, здійснює відшкодування втрат за надані послуги безкоштовного проїзду в межах кошторисних призначень на рік. Відшкодування проводиться за кошти місцевого бюджету.
Для виконання вимог регуляторного акта створена робоча група по перевірці перевезень пільгової категорії населення міста автобусами комунальної  власності ( працівники управління праці та соціального захисту населення, фінансового управління, управління економіки та представники громадських організацій та комунальних підприємств міста).
Для визначення результативності регуляторного акта до уваги беруться такі показники :
-    кількість робочих днів;
-    кількість виконаних рейсів;
-    кількість перевезених пільговиків;
-    обсяги фінансування з місцевого бюджету.
Визначення результативності даного регуляторного акта проведено шляхом аналізу та розрахунків за звітами, які надають перевізники в управління праці та соціального захисту населення і розмірів проведених відшкодувань перевізникам.

 

 

Показник

Період  (за 10 місяців)

2010р.

2011р.

1.

Кількість робочих днів

1025

978

2.

Кількість виконаних рейсів

14989

13027

3.

Кількість перевезених пільгових пасажирів

149890

130270

4.

Обсяги фінансування

304976,0

339351,75

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:
Прийняття зазначеного регуляторного акта надає можливості своєчасного відшкодування коштів перевізникам за безкоштовний проїзд окремих категорій пасажирів, що має забезпечити беззбитковість надання послуг.
Підвищення матеріального стану пільгової категорії населення міста  Бровари, що пояснюється економією коштів на проїзд по м. Бровари, а також до м. Києва.


Міський голова                                                                                І. В. Сапожко

Обновлено 22.12.2011 14:42
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт