Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Звіти депутатів Броварської міської ради VІ скликання PDF Печать E-mail
Автор: Адміністрація   
27.12.2011 06:32

 

Звiтування

Трощенко Ігор В’ячеславович (січень – грудень 2011 р.)

Моя діяльність, як депутата Броварської міської ради, спрямована на захист  інтересів членів громади нашого міста, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, ви-значених Конституцією Украї-ни, законами України – «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», регламентом роботи Броварської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутата міської ради.
У міській раді очолюю постійно діючу депутатську комісію з питань соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету, фінансів і цін. Із всіх проведених пленарних засідань у 2011 році  не пропустив жодного. Предметом розгляду комісії є бюджет міста та внесення змін до нього, місцеві податки та збори, програми та інші важливі питання життєдіяльності міста.
За період із січня по грудень 2011 року мною особисто було проведено 40 прийомів громадян, на яких порушено та відредаговано більше 200 питань, складено 85 актів обстеження житлово-побутових умов.
У звітному періоді, як і в попередні часи, підтримував тісний контакт з активістами кожного будинку на своїй ви-борчій дільниці, завдяки чому мав змогу вчасно реагувати, вирішуючи проблеми своїх виборців.
Так, власним коштом у бу-динку по вул. Енгельса, 1, вперше за два десятиліття проведено капітальний ремонт у 5-ти під’їздах, здійснено поточний ремонт вхідних груп у будинку №12 по вул. Красовського. Також сприяв проведенню капітального ремонту будинку по вул. Красовського, 8-А.
У шести будинках на вулицях Кутузова, 20/2, Красовського, 10, 12, Енгельса, 2, Олімпійській, 1,
1-Б встановлено понад 400 нових  поштових скриньок.
На Красовського, 2 встановлено бювет питної води, огороджено майданчик  для стоянки автомобілів.
Відремонтовано ганки біля входу в під’їзди та козирки
над ганками житлових будинків №№ 10 та 12 по вул. Красовсь-кого. А також конструкцію, яка з’єднує магазин «Привітний» та будинок №10. Влаштовані майданчики для збору побутових відходів по вул. Олімпійська, 1 та 1-А, тротуар до будинку на вул. Олімпійська, 3.
Біля будинків по вул. Ку-тузова, 20/2, Красовського, 2 та 2-А зроблено металеве огородження для квітників.
Слід зазначити, що роботи виконані власним коштом.
Окрім цього, за власні кошти прибирались прибудинкові те-риторії від снігу, завозився пісок на дитячі майданчики, зрізались старі дерева, прокладались  для пішоходів тротуарні доріжки біля будинків  тощо.
За мого сприяння шість будинків по вул. Красовського передано до комунальної власності. Як депутат, докладав максимум зусиль для вирішення різноманітних проблем, які хвилювали, як мешканців мого виборчого округу, так і громадян всього міста.

Крат Андрій Володимирович (січень – грудень 2011 р.)

У звітному періоді брав участь у роботі всіх пленарних засідань Броварської міської ради та постійної депутатської комісії з питань розвитку та благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та ін-вестицій.
Провів 36 прийомів громадян, на яких було розглянуто понад 100 різноманітних питань, як особистих, так і громадських.  За результатами перевірок  складено 40 актів обстеження, надано правову допомогу 35 громадянам,  за зверненнями громадян надіслано 17 звернень до відповідних служб.
За численними зверненнями мешканців району «Торгмаш» мого виборчого округу за власні кошти  було встановлено нові поштові скриньки у будинках по вул. Олімпійській, 2,  6 та  8-А,  встановлено лавочки біля будинків Олімпійська, 6,  6-А та   8-А, а також  проведено асфальтування тротуарів та дворових проїздів по вул. Олімпійській.
За період із січня по грудень 2011 року на засіданнях  постійної комісії Броварської міської ради з питань розвитку та благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій  брав активну участь у розгляді та вирішенні необхідних для життєдіяльності  міста питань, таких як:
• підготовка та проведення земельних аукціонів з продажу права оренди земельної ділянки, за рахунок яких значною мірою поповнюється бюджет міста;
• розроблення  змін  до Ге-нерального плану міста, Деталь-ного плану території, що забезпечує перспективи розвитку нашого міста;
•  погодження місць розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, що дає можливості розвитку малого та середнього бізнесу, який на сьогодні є бюджетоутворюючим; інші повсякденні  життєво  важливі питання.
За звітний період на моє ім’я скарг та зауважень не надходило.

Заєць Євген Миколайович (листопад 2010 р. – листопад 2011 р.)

Згідно із Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» та з метою забезпечення представництва та захисту інтересів територіальної громади і виборців м. Бровари у звітному періоді мною проведено прийоми громадян у громадській приймальні на території свого виборчого округу. Всього прий-нято на особистому прийомі 72 особи, загалом розглянуто близько 94 питань.
За зверненнями громадян  проведено обстеження житлово-побутових умов та складено 48 відповідних депутатських актів з виїздом на місця. Розглядались наступні питання: соціальний захист (субсидії  зі сплати комунальних платежів, разова матеріальна допомога у зв'язку з народженням дитини, соціальна та матеріальна допомога), а також тарифи на проїзд  у громадському транспорті; про приватизацію земельної ділянки та видачу державних актів на право власності земельної ділянки; про покращення житлових умов; про надання земельних ділянок; передача гуртожитку в комунальну власність міста; щодо опіки; складання характеристик та ін.
У межах своєї компетенції та депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», основним завданням у цій діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення їх причин і внесення  пропозицій до органів місцевого самоврядування щодо їх усунення, а також допомагаю соціально незахищеним громадянам в оформленні допомоги, вирішенні поточних питань пов’-язаних із роботою державних та місцевих служб, комунальних підприємств міста, виконую доручення громадян, роблячи відповідні депутатські запити.
Усі звернення розглянуті з дотриманням вимог законів Ук-раїни «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», «Депутатської етики». Прийом громадян у громадській приймальні проводився за графіком та в установлені  години.
Брав участь у роботі всіх сесій Броварської міської ради VІ скликання; працюю в постійній депутатській комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін, також беру участь в інших постійно діючих депутатських комісіях; виконую відповідні доручення, покладені на мене.
За звітний період на закріпленому за мною окрузі:
– ведеться ремонт комунікацій у підвальному приміщенні буд. №19 по вул. Гагаріна;
– відремонтовано під’їзди в буд. №19 по вул. Гагаріна;
– встановлено нові ліфти в будинку №29 по вул. Гагаріна;
– благоустрій прибудинкових територій по вул. Гагаріна, буд. №№ 29, 19.
Беру участь у підготовці та проведенні масових заходів, пов’язаних з депутатською ді-яльністю. Всіма своїми діями сприяю піднесенню авторитету як особисто свого, так і Броварської міської ради в цілому.

Андрієвський Вадим Анатолійович (січень – грудень 2011 р.)
Як депутат, активно працюю на всіх пленарних засіданнях міської ради, в постійній депутатській комісії з питань комунальної власності та приватизації, комісії з оренди комунальної власності та з виборцями.
За звітний період провів 17 прийомів громадян, на яких було розглянуто  понад 50 питань. За зверненнями мешканців проведено обстеження житлово-побутових умов громадян та складено більше 20 депутатських актів.
За даний період  у постійній депутатській комісії з питань комунальної власності та приватизації активно працював над розробкою більше 130 питань, пов’язаних з життєдіяльністю нашого міста.
З найважливіших – слід відзначити наступні:
• розроблено і прийнято положення про порядок передачі в оренду майна територіальної громади міста Бровари, з метою регулювання процедури передачі в орендне користування підприємствам, установам, організаціям, приватним підприємцям та громадянам, комунального майна територіальної громади м. Бровари, що дає змогу більш прозоро, доступно і ефективно надавати комунальне майно міста в оренду;
• розроблено та прийнято «Програму перспективного розвитку та впровадження енерго-зберігаючих технологій по КП «Броваритепловодоенергія» на 2011 рік – Міської програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства та забезпечення населення м. Бровари якісною питною водою в 2011 році»;
• прийнято до комунальної власності територіальної громади м. Бровари гуртожитки по бульв. Незалежності, 16-Б, 16-В, вул. Короленка, 65, вул. Кра-совського, 19-А, вул. Кирпо-носа, 15-А;
• прийнято безоплатно до комунальної власності територіальної громади м. Бровари дитячий навчальний заклад «Трем-біта», базу відпочинку в с. Рожни Броварського р-ну;
• розроблено та затверджено Правила паркування транспортних засобів у м. Бровари;
• розроблено та затверджено Програму розвитку та збереження зелених зон м. Бровари на 2011 – 2015 роки;
• розроблено та затверджено Порядок розміщення телекомунікаційних кабельних мереж у м. Бровари;
• розроблено та затверджено Порядок перепланування та  переобладнання житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирних житлових будинках, гуртожитках, а також об’єктах громадського призначення м. Бровари;
• розроблено та затверджено «Міську програму фінансової підтримки житлово-будівельних кооперативів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2011-2012 роки»;
•  вирішено багато інших життєво необхідних питань.
На численні звернення мешканців вул. Симоненка, мною   порушено питання благоустрою частини цієї вулиці перед
комунальним підприємством «Служба замовника», балансоутримувачем даної території. В результаті проведення робіт з благоустрою, на вул. Симо-ненка зроблено пішохідну зону (влаштовано асфальтовий тротуар), організовано водовідведення дощової  та талої води з її проїзної частини, відновлено вуличне освітлення  та пошкоджене асфальтне покриття в дворових проїздах та ін.
За звітний період скарг та зауважень на моє ім’я не надходило.

Кужим Юрій Сергійович (січень – грудень 2011 р.)

У звітному періоді був присутнім на всіх пленарних засіданнях Броварської міської ради та постійній депутатській комісії з питань розвитку та благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та ін-вестицій.
За звітний період провів 19 прийомів громадян, на яких розглядалися різноманітні питання як особисті, так і громадські.
За період з січня по грудень 2011 року відбулося 9 засідань постійної комісії Броварської міської ради з питань розвитку та благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій. На засіданнях комісій розглядались наступні питання:
1. Про погодження місць розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
2. Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження  технічної документації із землеустрою щодо передачі в оренду та у постійне користування земельних ділянок,  поновлення договорів оренди земельних ділянок, надання дозволів на складання технічної документації з оформлення права користування зе-мельними ділянками, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним і фізичним особам та внесення змін до рішень Бро-варської міської ради.
3. Про передачу  земельних  ділянок громадянам у  власність, надання дозволів на виготовлення технічної документації з оформлення права  власності, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування, внесення змін до рішень Броварсь-кої міської ради.
4. Про надання повноважень щодо укладання договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.
5. Про затвердження  переліку земельних ділянок для продажу на земельних торгах окремими лотами.
6. Про підготовку та проведення земельних аукціонів з продажу права оренди земельної ділянки.
7. Про розроблення  змін  до Генерального плану міста, Де-тального плану території 10-го мікрорайону (коригування).
8. Про затвердження проектів внесення змін в Детальні плани територій.
За численними зверненнями мешканців нашого міста було порушено питання, яке було  передано до виконання в КП «Служба замовника», про встановлення обмежувачів швидкості на найбільш аварійно небезпечних ділянках, що сприяло зменшенню аварійності на автошляхах нашого міста. Також було розглянуто питання щодо влаштування пішохідного переходу через залізничні колії в районі вул. Кутузова та з облаштування заїздів на тротуар на пішохідних переходах для матерів з колясками та людей з обмеженням опорно-рухового апарату.

Добровольський Володимир Миколайович (січень – грудень 2011 р.)

У 2011 році  брав участь у роботі  комісії з питань соціально-економічного і культурного розвитку, бюджету, фінансів і цін, засідання якої  проводилися 15 разів, а також у засіданнях сесій міської ради, де вирішувались важливі питання життєдіяльності міста.
Мною були проведені зустрічі з виборцями  першого  виборчого округу, на яких розглядалися пи-тання життєдіяльності та благоустрою прилеглих територій, ре-монту під’їздів та дахів:
– 04. 2011 р. були присутні 15 чоловік (за адресою: вул. Коро-ленка, 49);
– 06. 2011 р. – присутні 18 чоловік (за адресою: вул. Ко-роленка, 61 –А);
– 07. 2011 р. – присутні 10 чоловік (за адресою: вул. Короленка, 59);
– 06. 2011 р. – за запитом виборців проведено ремонт огороджувальної стіни до СЗОШ № 5.
Протягом 2011 року мною проводилися обстеження  житлово-побутових умов  громадян першого виборчого округу та оформлено 42 відповідні акти. Беру активну участь в  масових заходах, які проводяться  в нашому місті.

Броварська панорама № 49

Обновлено 27.12.2011 06:35
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт