Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Оголошення про оприлюдення ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ОБМЕЖЕНОЇ вул.КИЇВСЬКОЮ, вул.МЕТАЛУРГІВ, вул.ЧЕРНЯХОВСЬКОГО, бульв.НЕЗАЛЕЖНОСТІ PDF Печать E-mail
Автор: Адміністрація   
03.01.2012 08:57

ДЕТАЛЬНИЙ  ПЛАН  ТЕРИТОРІЇ ОБМЕЖЕНОЇ вул.КИЇВСЬКОЮ, вул.МЕТАЛУРГІВ, вул.ЧЕРНЯХОВСЬКОГО, бульв.НЕЗАЛЕЖНОСТІ»

 

 

Рішенням Броварської  міської ради від 29.12.2011р № 492-17-06 затверджено  проект містобудівної   документації  «Детальний план  території обмеженої вул.Київською, вул.Металургів, вул.Черняховського, бульв.Незалежності»   м. Бровари (ДПТ). Зазначений  ДПТ розроблено  Державним підприємством Український державний науково-дослідний інститут проектування міст імені Ю.М.Білоконя  “Діпромісто” на підставі рішень Броварської  міської ради від  09.06.2011 № 228-09-06  та виконавчого комітету Броварської міської ради від 14.06.2011 №345. Метою зазначеного проекту містобудівної документації  є визначення стратегії територіального  розвитку  та  втілення  пропозицій по реалізації проектних рішень. Пропозиції детального плану сформовані на період прогнозного етапу генерального плану – 2020р, з відокремленням першого етапу -5 років.

В структурному відношенні  зазначена територія представляє собою квартал багатофункціонального використання, який обмежується магістральними вулицями: загальноміського значення – вул Київська, бульвар Незалежності та районного значення – вул Черняховського, вул Металургів. В даному кварталі переважним типом використання території визначена громадська забудова з розміщенням закладів загальноміського, містоформуючого значення. Враховуючи містобудівну ситуацію, що склалася, проектними рішеннями ДПТ передбачено, що за функціонально-планувальній організації  територія кварталу складатиметься з територій громадської та житлової забудови, а також забудови виробничого призначення, що представлена такими об»єктами господарського комплексу, які нешкідливі в санітарному відношенні промислові підприємства, комунальні об»єкти та склади, які не потребують великих ділянок та улаштування санітарно-захисних зон. Таким чином, планувальною оргпнізацією території визначена можливість співіснування різних за функціональним призначенням територій в межах одного кварталу.

 

 

Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради

Обновлено 03.01.2012 09:01
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт