Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Броварська панорама № 50, Ініціативи Президента України PDF Печать E-mail
Автор: Адміністрація   
03.01.2012 10:03


Ініціативи  Президента України

Програма «Доступне житло»
Ефективна реалізація державної програми «Доступне житло» є важливою  умовою для успішної самореалізації громадян, насамперед молоді, в Ук-раїні. Про це сказав Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю програмі «Вечори з Віталієм Коротичем».
Сьогодні, наголосив Президент, вла-да має докласти всіх зусиль, щоб забезпечити громадянам мотивації для життя і роботи в своїй державі. «Треба створювати всі умови, щоб у людей була можливість працевлаштуватися. А для цього потрібне житло, потрібна гідна заробітна плата», – зазначив В. Яну-кович. Програма «Доступне житло» – одна з найважливіших в цьому контексті, зауважив він.  «Ця програма передбачає, що ми повинні за короткий період часу – за п’ять,  максимум десять років, побудувати велику кількість житла. Є така мета. Така програма вже практично підготовлена», – підкреслив Президент.

Президент захистить дітей від «поганого» телебачення та Інтернету
Президент України Віктор Янукович дав доручення Уповноваженому Пре-зидента з прав дитини Юрію Павленку створити міжвідомчу робочу групу для вироблення національної системи контролю захисту дітей від інформації на телебаченні, радіо та в Інтернеті, яка шкодить здоров'ю і розвитку дитини.
Як повідомили УНІАН у прес-службі Президента, про це Ю. Павленко заявив за підсумками участі у роботі круглого столу з питань дитячого телерадіомовлення та захисту дітей від негативної інформації, який відбувся у Націо-нальній раді з питань телебачення і радіомовлення.
«Телебачення сьогодні відіграє значну роль у житті дитини. Наше головне завдання – забезпечити для неї якісне телевізійне мовлення, яке допомогло б всесторонньому розвиткові дитини, формувало правильну систему цінностей та переконань», – наголосив Уповноважений Президента.

Віктор Янукович: «Ми робимо все, щоб не піднімати ціну на газ для громадян»
Влада докладає всіх зусиль, щоб ціна на газ для громадян України не підвищувалася. Про це Президент України Віктор Янукович заявив в інтерв’ю програмі «Вечори з Віталієм Коротичем». «Ми сьогодні робимо все для того, щоб не піднімати тарифи на газ для населення», – підкреслив глава держави.
Президент вкотре зауважив, що у зв’язку з невигідними газовими контрактами, підписаними у 2009 році, Україна платить за газ непомірно високу ціну. «Ми два роки поспіль платимо непідйомну  ціну за газ. Країна стала заручником підпису однієї людини», – сказав глава держави.

Обновлено 03.01.2012 10:04
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт