Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Оприлюднення проекту рішення виконкому Броварської міської ради "Про затвердження вартості ритуальних поcлуг відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг" PDF Печать E-mail
Автор: Адміністрація   
03.01.2012 13:04


Повідомлення
про оприлюднення проекту рішення виконкому Броварської міської ради "Про затвердження вартості ритуальних поcлуг відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг"

 

 

На виконання статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою регулювання надання якісних ритуальних послуг та реалізації предметів ритуальної належності спеціалізоване комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області "Броварська ритуальна служба" виносить на публічне обговорення проект рішення виконкому Броварської міської ради "Про затвердження вартості ритуальних послуг відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг" та аналіз його регуляторного впливу на необхідність визначення вартості на ритуальні послуги та предмети ритуальної належності. Пропозиції та зауваження будуть прийматися в письмовій формі від громадян, юридичних осіб, об’єднань протягом місяця до розробника проекту рішення спеціалізованого комунального підприємства "Броварська ритуальна служба" за адресою:
07400 м. Бровари, вул. Калініна, 10, тел. 4-03-46
Відділ звернення громадян: 07400 м. Бровари, вул. Незалежності, 2, тел. 5 – 32 – 47.
Проект рішення та аналіз регуляторного впливу опубліковано нижче.


Адміністрація СКП «Броварська ритуальна служба»

Генеральний директор
КП "Служба замовника"                                                                 А.П.Смалько

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
від __________________ № _______

м. Бровари

Про затвердження вартості ритуальних послуг відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг


З метою встановлення економічно обґрунтованої вартості ритуальних послуг, враховуючи звернення спеціалізованого комунального підприємства «Броварська ритуальна служба» та надані розрахунки, відповідно до Закону України «Про поховання та похоронну справу», необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 року №193 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо реалізації Закону України «Про поховання та похоронну справу», Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, затвердженої наказом Державного комітету України з питань житлово - комунального господарства від 19.11.2003 року №194 (зі змінами та доповненнями), а також наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 52 від 03.03.2009 року «Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності», керуючись п.п.2 п.«а» ч.1 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської  міської ради,

ВИРІШИВ:

1. Затвердити вартість ритуальних послуг, які передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, що надаються СКП «Броварська ритуальна служба» згідно з додатком, що додається.

2. Ціни (тарифи) на ритуальні послуги і предмети ритуальної належності, що не входять до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, встановлюються відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Директору СКП «Броварська ритуальна служба» оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

4. Рішення набирає чинності з моменту опублікування.
5. Визнати таким, що втратило чинність  рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 09.08.2011року за №444  «Про затвердження вартості мінімального переліку ритуальних послуг»

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

Міський голова                                                                                  І.В. Сапожко

ДОДАТОК
до рішення виконавчого комітету
Броварської міської ради
від «___»____________2012р.
№ _____

Про затвердження вартості  окремих видів ритуальних послуг,
що надаються  СКП «Броварська ритуальна служба»


1.    Оформлення договору-замовлення
на організацію та проведення поховання.              -           3 грн. 71 коп.

2.  Оформлення свідоцтва про поховання.                   -          2 грн. 40 коп.

3.  Копання могили вручну в зимовий період:
-  довжина могили   2,4 м                                      -           813 грн. 19 коп.
-                                  2,0 м                                      -           572 грн. 23 коп.
-                                  1,6 м                                     -           402 грн. 84 коп.
-                                  1,1 м                                     -           195 грн. 01 коп.
4.  Копання могили вручну в літній період:
-  довжина могили   2,4 м                                      -           493 грн. 18 коп.
-                                  2,0 м                                      -           345 грн. 21 коп.
-                                 1,6 м                                      -           240 грн. 96 коп.
-                                 1,1 м                                      -           119 грн. 34 коп.
5.  Копання могили після розробки екскаватором
в зимовий період:
-  довжина могили   2,4 м                                       -          395 грн. 88 коп.
-                                  2,0 м                                       -          324 грн. 35 коп.
6.  Копання могили після розробки екскаватором
в літній період:
-  довжина могили   2,4 м                                       -          271 грн. 58 коп.
-                                  2,0 м                                       -          228 грн. 24 коп.

Керуючий справами виконкому                                           К.В. Кузнєцов
Аналіз
впливу регуляторного акта до проекту рішення
виконавчого комітету Броварської міської ради  «Про затвердження вартості ритуальних послуг відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг »
Цей аналіз регуляторного впливу (надалі Аналіз) розроблено на виконання та з дотриманням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності" від 11.09.03 р. № 1160-ІV та з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308. Аналіз визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення виконавчого комітету Броварської міської ради «Про затвердження вартості ритуальних послуг відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг » , як регуляторного акта.

1.    Визначення проблеми
Згідно ст. 10 Закону України «Про поховання та похоронну справу» надання ритуальних послуг відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг здійснюється ритуальними службами або за договором суб’єктами господарювання інших форм власності. Вартість таких послуг повинна встановлюватись виконавчим органом міської ради у відповідності з «Єдиною методикою визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності», затвердженою наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 р. № 194 із змінами та доповненнями (далі Єдина методика).
Згідно ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до власних (самоврядних) повноважень виконавчих органів міських рад належить встановлення у порядку і в межах, встановлених законодавством, тарифів щодо оплати побутових, комунальних, транспортних та інших послуг, які надаються підприємствами та організаціями комунальної власності відповідної територіальної громади; погодження в установленому порядку цих питань з підприємствами, установами та організаціями, які не належать до комунальної власності.
Перегляд діючих тарифів здійснюється на підставі Галузевої угоди від 26.10.2010 р. та пов'язаний, насамперед, з створенням спеціалізованого комунального підприємства «Броварська ритуальна служба», підвищенням рівня мінімальної заробітної плати з 960 грн. до 1004 грн. (зріст на 9,6%). Для того, щоб в подальшому підприємство СКП «Броварська ритуальна служба», мала можливість надавати населенню якісні послуги, необхідно затвердити тарифи на надання ритуальних послуг і довести їх до рівня економічно обґрунтованих витрат.

2.    Цілі державного регулювання
Метою державного регулювання тарифів на ритуальні послуги є забезпечення відповідності їх рівня розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, відкритості та прозорості структури тарифів для населення м. Бровари, відповідності оплати, наявності, кількості та якості ритуальних послуг.

3.    Визначення альтернативних способів досягнення цілей

1-й – виключити деякі роботи, що входять в структуру тарифу на надання ритуальних послуг не можливо, тому що вони всі включені в «Мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг», затверджений Наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003р №193.
2-й – встановлення економічно обґрунтованих тарифів дасть можливість СКП  «Броварська ритуальна служба» надавати ритуальні послуги населенню беззбитково.
Другий спосіб дасть найбільший ефект.


4.    Механізм і заходи, які забезпечать розв’язання проблеми
У проекті запропоновано для обговорення з громадськістю міста тарифи на надання ритуальних послуг.
Тариф на ритуальні послуги затверджується виконкомом Броварської міської ради. Статті витрат розроблені на підставі чинної законодавчої та нормативної бази. Всі тарифи  економічно  обґрунтовані.
Прийняття даного рішення зумовить надавати якісні ритуальні послуги для населення.
Довести дане рішення через засоби масової інформації до відома мешканців міста.

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта
На дію запропонованого регуляторного акта можуть вплинути зміни в чинному законодавстві, підвищення мінімальної заробітної плати .

6.    Очікувані результати прийняття регуляторного акта, очікувані витрати та вигоди
Даний регуляторний акт стосується надання ритуальних послуг

Вигоди

Витрати

Орган місцевого самоврядування

Беззбитковість підприємства СКП «Броварська ритуальна служба»

Витрати, пов’язані з впровадженням регуляторного акта

Суб’єкт господарювання

Відповідність тарифів економічно обґрунтованим витратам з надання послуг, беззбиткова робота

СКП «Броварська ритуальна служба»

Не передбачає матеріальних витрат

Громада

Отримання ритуальних послуг, що входять в «Мінімальний перелік окремих ритуальних послуг»

Витрати на ритуальні послуги

7.    Обґрунтування строку чинності регуляторного акта
Строк дії регуляторного акту не обмежно і залежить від зміни у законодавстві із зазначеного питання та економічних умов у країні.

8.    Показники результативності регуляторного акта:
-  наявність прибутку;
-  рівень відшкодування середньозваженим тарифом собівартості послуг.

9.    Визначення заходів по відстеженню результативності регуляторного акта в разі його прийняття
Відстеження ефективності реалізації регуляторного акта планується здійснювати за допомогою аналізу показників результативності регуляторного акта, фінансово-господарської діяльності підприємства і аналізу офіційних статистичних даних.
Відстеження результативності регуляторного акта:
-  базове відстеження його ефективності буде проведено на етапі його підготовки;
- повторне відстеження результативності буде проведено через рік після набуття чинності регуляторним актом;
- періодичні відстеження (кожний рік після прийняття регуляторного акта).


Директор                                                                         
СКП «Броварська ритуальна служба»                                                     В.О.Корнієнко

Обновлено 03.01.2012 13:08
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт