Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
ОГОЛОШЕННЯ про баготодітні сім'ї PDF Печать E-mail
Автор: Адміністрація   
05.01.2012 11:29

 

Багатодітна сім’я – сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває  у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, утому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома    і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років (друге речення набирає чинності з 1 січня 2012 року). Закон України «Про охорону дитинства» від 16.06.2011 року № 3525 – VI.
Батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні посвідчення. Зразок посвідчення, порядок виготовлення і видачі посвідчень встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Посвідчення є документами, що підтверджують статус багатодітної сім’ї і дітей              з такої сім’ї та їх право на отримання пільг згідно із Законом України “Про охорону дитинства” та іншими актами законодавства.
Строк дії посвідчень визначається окремо для кожної багатодітної сім'ї                          і встановлюється з урахуванням перебуванням в сім'ї не менше трьох дітей у віці до 18 (23) років. Дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років.  У разі досягнення дитиною 14-річного віку в посвідчення вклеюється нова фотокартка. Про втрату посвідчення батьки або  діти  з  багатодітної сім'ї,  які досягли 14 років,  повідомляють структурний підрозділ, який його видав. У  разі  пошкодження,  втрати  посвідчення   або   зміни прізвища,  імені  та  по  батькові,  встановлення  розбіжностей           у записах видається нове посвідчення після подання усіх  документів, передбачених законодавством для його видачі. Старі та  пошкоджені  посвідчення  повертаються  структурному підрозділу, що його видав. У  разі  втрати  посвідчення  батьків або дитини з багатодітної сім'ї батьками додатково подається інформація щодо розміщення оголошення у друкованих засобах масової інформації.
Для отримання даного посвідчення необхідно подати до відділу у справах сім’ї та молоді повний перелік документів, а саме:
- заява, батька/матері;
- одну папку – швидкозшивач;
- копія свідоцтва про народження дітей;
- копія сторінок паспорта батька/матері з даними про прізвище, ім’я, по-батькові та місце реєстрації;
- копія свідоцтва про одруження (або розлучення), а у разі смерті одного з батьків – копію свідоцтва про смерть;
- копії ідентифікаційних номерів обох батьків;
- довідка про склад сім’ї;
- довідка (в разі реєстрації батьків в різних адміністративних одиницях), про те, що за місцем реєстрації батька/матері посвідчення не видавалось;
- довідка з місця навчання дитини, яка досягла повноліття (оригінал);
- для отримання посвідчення батько/мати та діти з багатодітних сімей надають кольорову фотокартку розміром 30 на 40 міліметрів, яка вклеюється у посвідчення.
 Прийом документів здійснюється за даним графіком:
 Пн.- 13-30 до 16-00
 Ср.- 13-30 до 16-00
 Пт.- 09-00 до 11-00

Багатодітним сім’ям надаються такі пільги:
1) 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожного члена багатодітної сім'ї, який постійно проживає у жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю);
2) 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах середніх норм споживання.
Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. метр опалюваної площі на кожного члена багатодітної сім'ї, який постійно проживає у жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю;
3) 50-відсоткова знижка вартості палива, в тому числі рідкого, в межах норм, установлених для продажу населенню, для багатодітних сімей, які проживають                       у будинках, що не мають центрального опалення;
4) позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів.
Дітям з багатодітних сімей надаються такі пільги:    
1) безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;
2) щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров'я із залученням необхідних спеціалістів;
3) першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;
4) безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській  місцевості,  а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських              і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі - та міжобласних незалежно від відстані та місця  проживання.”
ст.19 Закону України «Про охорону дитинства», доповнено такою частиною:
“Діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, а також особи            у віці від 18 до 23 років із таких сімей звільняються від плати за навчання у вищих навчальних закладах усіх рівнів за умови, що певний освітньо-кваліфікаційний рівень вони здобувають вперше”.
Додаткову інформацію можна отримати у відділі у справах сім’ї та молоді                     за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна, 18, кім. 312-313, тел. 6-57-86.

Обновлено 05.01.2012 11:31
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт