Архів створено командоюМаєш Право Знати »
Новини міста
Головні новини
Рішення міськвиконкому
Розпорядження міського голови
Регуляторні акти
Державнi закупiвлi
Інвестиційний паспорт міста
На допомогу інвесторам
Управління комунальної власності
Проекти нормативно-правових актів (громадське обговорення)
Доступ до публічної інформації
Адміністрація
Адміністрація
Політичні партії
Громадські організації
Інфраструктура
Вакансії
Сім'я і молодь
Освіта
Культура
Спорт
Юридичні консультації
Адміністративні послуги
Графік прийому громадян
Депутатський корпус
Депутати
Фракції
Комісії
Виборчi округи
Рішення міської ради
Графік прийому громадян депутатами міської ради
Голос ради
Наше місто
Історія
Символіка міста
Міста побратими
Фотогалерея
Житлово-комунальні послуги
Реформи ЖКГ
Міські маршрути
Громадська рада
Контакти
Телефони
Готелі
Довідкові служби
Надіслати листа

Пошук по сайту
Рішення міськради від 29.12.2011 № 506-17-06 "Про бюджет міста на 2012 рік." PDF Печать E-mail
Автор: Адміністрація   
10.01.2012 13:13


  БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

Про  бюджет міста на 2012 рік.

 Керуючись Бюджетним Кодексом України, Законом України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», п.23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів та цін,  міська рада
 
   вирішила:
 
1.Установити  загальний обсяг  доходів  бюджету міста  на 2012 рік в сумі 393390,4   тис. грн. (додаток 1),  у тому числі :
 1.1. доходи загального фонду бюджету міста у сумі 149 106,5 тис. грн.;
 1.2 субвенції з загального фонду державного бюджету 212 185,1 тис. грн.;
 1.3. доходи спеціального фонду бюджету міста –  28 321,5 тис. грн.,   в тому числі: 
1.3.1. бюджет  розвитку 17 115,2   тис. грн.
1.4 субвенції зі спеціального фонду  державного бюджету  3777,3 тис. грн..

 2. Затвердити  загальний обсяг видатків бюджету міста на 2012 рік в сумі 393391,4 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та  головними розпорядниками коштів (додаток 3) , в тому числі: 
 2.1. видатки загального фонду бюджету міста у сумі 220291,6 тис. грн.;
 2.2. видатки спеціального фонду бюджету міста у сумі 173099,8 тис. грн.
 3. Установити профіцит загального фонду  бюджету міста у сумі 141 000,0 тис. грн.( додаток 6).
  4. Установити дефіцит спеціального фонду бюджету міста у сумі 141000,0 тис. грн.(додаток 6).
 
  5. Установити розмір оборотного касового залишку бюджету міста у сумі 300,0 тис.грн.
 
 6. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (згідно додатку 4 до рішення) на 2012 рік:
-субвенція районному бюджету на виконання власних повноважень, згідно укладеної угоди, на підтримку редакції газети “Нове життя” у сумі  80,0  тис. грн.;
 7. Установити обсяг повернення кредиту до бюджету міста у сумі 1,0 тис. грн. (додаток №5).
 

 8. Затвердити перелік об’єктів (додаток №7), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.
9. Затвердити розмір резервного фонду  бюджету міста  на 2011 рік у сумі 50,0  тис. грн.

10. Затвердити    перелік захищених  статей видатків загального фонду бюджету міста на 2012 рік  за їх економічною структурою  :
10.1 оплата праці працівників бюджетних установ  (код 1110);
10.2. нарахування на заробітну плату (код 1120);
10.3. придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);
10.4. забезпечення продуктами харчування (код 1133);
10.5. оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 1160);
10.6. трансферти місцевим  бюджетам (код 1320);
10.7. трансферти населенню (код 1340).

11. Затвердити у складі видатків  бюджету міста кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 32648,2 тис. грн. (додаток 8).

12. Якщо після прийняття рішення про бюджет міста, повноваження щодо виконання функцій або надання послуг, на яке затверджене бюджетне призначення, передаються у відповідності з чинним законодавством від одного головного розпорядника іншому, то дія бюджетного призначення не припиняється і може застосовуватися в межах, визначених цим рішенням, для виконання тих самих функцій чи надання тих самих послуг головним розпорядником коштів бюджету міста, якому ці повноваження передані.

13. Тимчасові касові розриви місцевих бюджетів, пов’язані із забезпеченням захищених видатків загального фонду,  в обов’язковому порядку покриваються в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

14.Надати право міському голові у 2012 році:
- в установленому порядку укладати договори з Головним управлінням Державного казначейської служби України в Київській області про отримання у 2012 році короткотермінових та середньострокових казначейських позичок.

-здійснювати протягом року перерозподіл ,затверджених обсягів субвенцій, виходячи з фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій та допомог населенню та у разі здійснення Кабінетом Міністрів України протягом року перерозподілу їх обсягу між видами чи додаткового виділення з послідуючим  поданням на затвердження міській раді.

15.Установити, що фінансове управління Броварської міської ради має право брати зобов’язання від імені виконавчого комітету Броварської міської ради на   отримання короткотермінових та середньострокових безвідсоткових позичок в Головному управлінні Державного казначейства України в Київській області для покриття тимчасових касових розривів, що виникають у процесі виконання загального фонду бюджету міста.

16.Дозволити фінансовому управлінню Броварської міської ради протягом бюджетного періоду у виняткових випадках за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів бюджету міста здійснювати перерозподіл видатків в межах одного коду функціональної класифікації за  економічною класифікацією.
     Перерозподіл бюджетних призначень за функціональною класифікацією видатків здійснюється за рішенням сесії міської ради.

17. Дозволити фінансовому управлінню Броварської міської ради з метою ефективного використання фінансових ресурсів заключати угоди з установами банків  про розміщення на депозитах тимчасово вільних коштів місцевого бюджету відповідно порядку  розміщення тимчасово-вільних  коштів  на депозитних рахунках в установах банків, визначеного Кабінетом Міністрів України.

18. Надати право виконавчому комітету  здійснювати розподіл коштів :
-    на надання матеріальної допомоги громадянам міста;
- резервного фонду бюджету міста.
            

19. Головним розпорядникам коштів, виділені бюджетні кошти на поповнення статутних фондів та дотації підприємств комунальної власності на різницю в цінах на послуги, надані населенню перераховувати на розрахункові рахунки підприємств, відкриті в установах банків.
 
20. Бюджетним установам, у двотижневий термін після затвердження бюджету міста, забезпечити складання та затвердження кошторисів доходів і видатків, планів використання бюджетних коштів  одержувачів коштів бюджету міста і подати їх до фінансового управління Броварської міської ради та Броварського УДК.


21. Розпорядникам коштів  місцевих бюджетів (далі - розпорядникам бюджетних коштів) забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за енергоносії у межах встановлених обґрунтованих лімітів споживання у натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань.

22. Розпорядникам бюджетних коштів не приймати власні рішення щодо збільшення мережі закладів та чисельності працівників бюджетних установ, що склалася на 1 січня 2012 року.

 23. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах або планах використання бюджетних коштів.


24. Броварській об’єднаній державній  податковій інспекції забезпечити повноту та своєчасність надходжень платежів до бюджету міста.

25. Господарські організації, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Бровари проводять відрахування частини прибутку(доходу) до бюджету міста, згідно чинного законодавства.

26. Контрольно-ревізійному відділу по м. Бровари та Броварському району забезпечити контроль за ефективним та цільовим використанням  бюджетних коштів.

27. Додатки 1,2,3,4,5,6,7,8 цього рішення є його невід’ємною частиною.

28. Це  рішення  набуває чинності з дати його прийняття  .
29. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету, фінансів та цін.


           

 Міський голова                                                                                             І.В.Сапожко
                                                                                      
м.Бровари
« 29» грудня   2011 року
№ 506-17-06
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДО БЮДЖЕТУ М.БРОВАРИ НА 2012 РІК

ДОХОДИ   Б Ю Д Ж Е Т У
На 2012 рік прогнозний обсяг доходів по місту Бровари по загальному фонду (без трансфертів) планується одержати в сумі 143 253,5 тис.грн. (на рівні показників, доведених Міністерством фінансів України на 2012 рік), по спеціальному фонду (без трансфертів) – 28321,5 тис.грн.
Трансферти загального фонду  складуть по м. Бровари  - 218038,10 тис. грн., в тому числі дотація вирівнювання – 5753,0 тис.грн., трансферти спеціального фонду  - 3777,3 тис.грн.
Всього загальний фонд по м. Бровари запланований в сумі 361291,6 тис. грн., спеціальний фонд – 32098,8 тис. грн.
По доходах, які враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів планується отримати 106779,7 тис.грн.
Найбільш вагомим податком І кошику є податок з доходів фізичних осіб, який планується одержати в 2012 році в сумі 106860,7 тис.грн., що приблизно на 4000,0 тис.грн. більше ніж надходження 2011 року.
 По доходах, що не враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, планується  у 2012 році одержати 36473,8 тис. грн. Одним із основних показників ІІ кошику є податок на землю, по якому планується одержати 34634,0 тис.грн., що майже на  2 200,0  тис.грн. більше ніж очікувані надходження 2011 року.
По місцевих податках і зборах планується одержати 1092,6 тис.грн., що приблизно на 65 тис.грн. більше ніж надходження  2011 року, в тому числі по туристичному збору за 2012 рік планується отримати 40,0 тис.грн., по збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності  -1052,6 тис.грн.
В 2012 році прогнозується отримати надходжень до бюджету розвитку 17115,2 тис.грн.  За даними земельного відділу планується отримати 9115,2 тис.грн. від продажу земель несільсьгосподарського призначення, при очікуваних надходженнях за 2011 рік – 5430,0 тис.грн. На 2012 рік, по відчудженню майна, що знаходиться у комунальній власності, планується отримати  надходжень в сумі 200,0 тис.грн., тоді як за 2011 рік фактично одержали по цьому податку 231,4 тис.грн. Зменшення надходжень по даному податку пояснюється зменшенням кількості об’єктів продажу та їх вартості. Також до бюджету розвитку згідно Бюджетного кодексу України надходить єдиний податок, який планується на 2012 рік в сумі 7800,0 тис.грн. Надходження по єдиному податку у 2011 році очікуються в сумі 7660,0 тис.грн. Збільшення планових надходжень по єдиному податку на 2012 рік пояснюється введенням в дію нових ставок єдиного податку.
У відповідності з Бюджетним та Податковим кодексом України виключено з переліку податків комунальний податок та ринковий збір, які в 2011 році частково ще надходили до місцевого бюджету, в результаті чого зменшиться доходна база  2012 року приблизно на 223,4 тис.грн.

 


В И Д А Т К И    Б Ю Д Ж Е Т У
Видатки  бюджету  міста  обраховані  виходячи  з  діючої  на  01.01.2012 р.  мережі бюджетних установ, чинного  законодавства  та  наявних  доходних  джерел.
Обсяги видатків на оплату праці працівників бюджетної сфери визначені виходячи з:
 запровадження нових розмірів мінімальної заробітної плати виходячи з розміру мінімальної заробітної плати грудня 2011 року та прогнозного індексу споживчих цін на 2012 рік, а саме: з 1 січня – 1073,0 гривня, з 1 квітня – 1094,0 гривень,  з липня – 1102,0 грн., з 1 жовтня – 1118,0 гривень, з 1 грудня – 1134,0 гривні на місяць;
 встановлення посадових окладів працівникам, у яких вони менші за мінімальну заробітну плату, на рівні мінімальної заробітної плати;
 індексації заробітної плати працівників відповідно до Закону України «Про індексацію грошових доходів населення».
Видатки на 2012 рік визначені в сумі 393 391,4 тис. грн., в тому числі загальний фонд –  220 291,6 тис. грн., спеціальний фонд  – 173 099,8 тис. грн.
В сумі видатків трансферти з Державного та районного бюджетів становлять    216 062,4 тис. грн..:
- субвенція на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування  - 100,0 тис.грн.;
- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 51 654,3 тис.грн.;
- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот –  16 120,0 тис.грн.;
- субвенція з державного бюджету  місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку та інших передбачених законодавством пільг, в тому числі компенсації втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального для фізичних осіб (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та  компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 2 341,0 тис.грн.;
- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу –  2,0 тис.грн.;
 - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" – 1 067,8 тис.грн.;
- субвенція з державного бюджету  міському бюджету  міста Бровари на будівництво тролейбусної лінії Бровари-Київ – 141 000,0 тис.грн.;
- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах та нормативи її щомісячних відрахувань у 2012 році – 3 777,3 тис.грн.
В видатках зведеного  бюджету міста на 2012 рік передбачаються кошти на утримання бюджетних установ та на реалізацію місцевих програм соціального і культурного розвитку міста, соціального захисту населення, соціально-економічного розвитку та інших програм .
Видатки   загального фонду зведеного  бюджету  міста на 2012  рік  визначені  в  сумі 220 291,6 тис. грн.  і  характеризуються  такими  показниками:
 

 

Бюджет на

2012 рік

(тис. грн.)

Питома вага в

загальному обсязі

видатків %

Розділ КФК

 

1

2

3

 Органи місцевого самоврядування

15 419,8

7,0

 Освіта                                                               

95 670,0

43,4

 Інші видатки на охорону здоров’я

25,0

0,01

 Соціальний захист  та  соціальне забезпечення

75 943,1

34,5

 Житлово-комунальне  господарство            

13 100,0

5,9

 Культура                                                             

9 248,1

4,2

 Засоби  масової  інформації                      

1 575,0

0,7

Фізична  культура  і  спорт                                  

6 192,6

2,8

Транспорт, дорожнє господарство, зв’язок, телекомунікації та інформатика

1 906,0

0,9

Інші видатки

1 082,0

0,5

Субвенція на утримання об’єктів спільного користування

80,0

0,04

Резервний фонд

50,0

0,02

Всього

220 291,6

100,0

ВИДАТКИ  НА  УТРИМАННЯ  ОРГАНІВ  УПРАВЛІННЯ
В бюджеті міста на 2012 рік на фінансування органів місцевого самоврядування передбачені видатки в сумі 15 419,8 тис.грн., на  утримання штатної чисельності у кількості 225 одиниці.
Із загального обсягу: 13 922,5 тис.грн. - кошти на заробітну плату з урахуванням збереження співвідношень в оплаті праці працівників бюджетної сфери, 660,5 тис.грн. – на оплату енергоносіїв.

ВИДАТКИ  НА  ОСВІТУ
На  утримання  установ і закладів  освіти в бюджеті міста передбачені видатки в сумі 95 670,0 тис. грн., у тому числі фонд оплати праці з нарахуваннями 74 366,5 тис.грн.; витрати на оплату за енергоносіїв 10 691,5 тис. грн., харчування дітей в дитячих дошкільних закладах та учнів в загальноосвітніх школах передбачається 7 000,0 тис. грн.
За  рахунок   цих   коштів  буде  утримуватися  8  загальноосвітніх  шкіл, гімназія ім. С.І.Олійника, навчально-виховний комплекс, навчально-виховне об’єднання, 16 дитячих   дошкільних  закладів, 4 заклади  позашкільної  роботи  з  дітьми, методичний  кабінет, централізована бухгалтерія, господарська  група, здійснюватимуться виплати на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.
Розрахунок видатків на освіту на 2012 рік здійснено виходячи з фінансових нормативів бюджетної забезпеченості однієї дитини дошкільного віку, одного учня загальноосвітнього, позашкільного, навчального закладу, приведених контингентів дітей дошкільного віку станом на 1 січня року, що передує планованому бюджетному періоду, учнів усіх типів загальноосвітніх навчальних закладів станом на 5 вересня року, що передує поточному бюджетному періоду, учнів позашкільних навчальних закладів станом на 1 січня року, що передує планованому бюджетному періоду.
При розрахунку видатків на харчування в 2012 році застосовані норми визначені постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах».
На видачу одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2012 році виповниться 18 років, враховані кошти у обсязі 27,2  тис.грн.

ВИДАТКИ  НА  СОЦІАЛЬНИЙ  ЗАХИСТ  ТА  СОЦІАЛЬНЕ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
 Сума  видатків  загального фонду бюджету міста на соціальний захист та соціальне забезпечення становить 75 943,1 тис.грн. або  34,5 відсотка від загального  обсягу  видатків.
До  вказаних  видатків  включені  видатки на реорганізацію соціально-реабілітаційного центру (дитяче містечко) «Любисток», на утримання міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, центру опіки дитини, центру соціальної реабілітації дітей - інвалідів, міського територіального  центру  соціального обслуговування, здійснюватиметься фінансування програм та заходів  центру  соціальних  служб  для сім’ї, дітей та  молоді,  відділу у справах сім’ї та молоді, та служби у справах дітей буде надана підтримка ветеранським організаціям, здійснюватимуться заходи програми  «З турботою про кожного».
Обсяг видатків на утримання міського територіального  центру  соціального обслуговування  обраховується виходячи із кількості одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, які потребують різних видів допомоги перемноженої на фінансовий норматив бюджетної забезпеченості на одного громадянина.
До загального обсягу видатків включено виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям – інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування  і потребують сторонньої допомоги – виходячи із кількості фізичних осіб, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям – інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування  і потребують сторонньої допомоги.
Кошти, передбачені  на утримання міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді будуть спрямовані на здійснення заходів у сфері соціального захисту та соціальної підтримки дітей, молоді та різних категорій сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Також до складу  видатків включені кошти субвенцій з державного бюджету по наданню передбачених чинним законодавством  пільг та житлових субсидій населенню на оплату  електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот,  надання пільг з послуг зв'язку та інших передбачених законодавством пільг,  виплату  допомоги  сім’ям  з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям - інвалідам та інвалідам з дитинства.

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ  ГОСПОДАРСТВО
Витрати  на  житлово-комунальне  господарство  визначені  в  загальній            сумі 13 100,0   тис.грн., дані кошти будуть спрямовані на благоустрій  міста.                                                  

КУЛЬТУРА
 Загальна  сума  видатків  загального фонду бюджету міста на  фінансування установ культури  передбачена  в  сумі 9 248,1 тис. грн.
При визначенні видаткової частини місцевих бюджетів на культуру і мистецтво застосовується фінансовий норматив бюджетної забезпеченості на одного жителя.
При розрахунку показників на оплату праці працівників бюджетної сфери враховані видатки на підвищення посадових окладів працівника І тарифного розряду ЄТС, а також видатки на виконання рішень Уряду, якими передбачено запровадження додаткових надбавок, матеріальних допомог та інших виплат працівникам окремих галузей бюджетної сфери.
За рахунок даних  видатків  будуть  утримуватись:  міська  та бібліотека для дітей, краєзнавчий  музей, школа  естетичного  виховання  дітей  та  музична  школа, міський  клуб, міський  культурний  центр «Прометей», централізована  бухгалтерія  та  проводитимуться культурно-мистецькі заходи.

ЗАСОБИ  МАСОВОЇ  ІНФОРМАЦІЇ
 Загальна  сума  видатків  на  фінансування програм підтримки  засобів масової інформації  становить 1 575,0 тис.грн. за рахунок цих коштів буде надана фінансова підтримки Броварській редакції міськрайонного радіомовлення, комунальному підприємству Броварської міської ради «Телестудії «Наше місто» та редакції газети «Броварська панорама».

                             ФІЗИЧНА  КУЛЬТУРА  І  СПОРТ
Видатки  на  утримання  установ  фізичної  культури  і  спорту та на  здійснення  спортивних  змагань  визначені  в  загальній сумі 6 192,6 тис. грн. За  рахунок  цих  коштів   буде   утримуватися 2 дитячо-юнацькі   спортивні школи, спорткомплекс «Світлотехнік», плавальний басейн «Купава» та  проводитимуться спортивні заходи.
В складі видатків враховані кошти на оплату праці працівників галузі фізичної культури і спорту на основі Єдиної тарифної сітки виходячи з розміру І тарифного розряду.
                                      
ТРАНСПОРТ, ДОРОЖНЄ ГОСПОДАРСТВО,ЗВ'ЯЗОК,  ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ  ТА ІНФОРМАТИКА
За рахунок коштів загального фонду бюджету міста надаватимуться компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним та залізничним транспортом окремим категоріям громадян за рахунок коштів субвенції з державного бюджету в сумі 1456,0 тис.грн. та здійснюватимуться заходи міської програми «З турботою про кожного» в частині  відшкодування витрат  за безкоштовне перевезення без обмежень пільгових категорій населення м. Бровари пасажирським автомобільним транспортом загального користування в сумі 450,0 тис.грн.

БЮДЖЕТ РОЗВИТКУ
В спеціальному фонді  бюджету  міста  на  2012 рік за рахунок коштів бюджету розвитку заплановані видатки на загальну суму 17 116,2  тис. грн.


ІНШІ  ВИДАТКИ
По КФК 250404 «Інші видатки» передбачені кошти в сумі 1 082,0 тис. грн., в тому числі:
- на виконання заходів програми «З турботою про кожного» -  287,0 тис.грн.;
- сплата членських внесків Асоціації міст України у сумі 49,3 тис.грн.;
- оплата послуг агентству кредитний рейтинг, пов’язана з порядком надання кредитного рейтингу -  29,7  тис.грн.;
- на програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою м. Бровари -  166,0 тис.грн.;
- на проведення процедури приватизації комунального майна територіальної громади м. Бровари – 50,0  тис.грн.;
- на виконання заходів програми розробки містобудівної документації в м. Бровари – 500,0 тис.грн.

РЕЗЕРВНИЙ ФОНД
В бюджеті міста на 2012 рік  передбачені видатки резервного фонду, відповідно до статті 24 Бюджетного кодексу України, які будуть спрямовуватись на упередження та ліквідацію надзвичайних ситуацій, що не мають постійного характеру і не можуть бути передбачені при складанні проекту бюджету, в сумі   50,0 тис.грн.
Порядок використання коштів з резервного фонду визначено постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року № 415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду»

СУБВЕНЦІЯ НА УТРИМАННЯ ОБ’ЄКТІВ СПІЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ
По КФК 250323 «Субвенція на утримання об’єктів спільного користування» передбачені кошти в сумі 80,0 тис.грн. на фінансову підтримку газети «Нове життя» .

 

 Начальник
 фінансового управління                                                                      Н.О.Паламарчук

  Додаток 1   
  до рішення міської ради   
  від   29.12.2011         № 506-17-06                           
     
Доходи бюджету м.Бровари на 2012 рік    

                                                                                                                                                                                                           (тис.грн.)

тис.грн.

 

Код

Найменування доходів згідно із бюджетною класифікацією

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

Разом

у т.ч. бюджет розвитку

 
 

1

2

3

4

5

6

 

1E+07

Податкові надходження

142697,50

9000,00

7800,00

151697,50

 

1E+07

Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості

106970,70

0,00

0,00

106970,70

 

1E+07

Податок на доходи фізичних осіб

106860,70

0,00

0,00

106860,70

 

1E+07

Податок на доходи найманих працівників

91710,70

0,00

0,00

91710,70

 

1E+07

Податок на доходи фізичних осіб - суб`єктів підприємницької діяльності і незалежної професійної діяльності

3500,00

0,00

0,00

3500,00

 

1E+07

Податок на доходи фізичних осіб на дивіденди та роялті

340,00

0,00

0,00

340,00

 

1E+07

Податок на доходи фізичних осіб у вигляді виграшів або призів, отриманих внаслідок проведення конкурсів та інших розіграшів, виграшів в азартні ігри

0,00

0,00

0,00

0,00

 

1E+07

Податок на доходи фізичних осіб - військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу

4800,00

0,00

0,00

4800,00

 

1E+07

Податок на доходи фізичних осіб від інших видів діяльності

3350,00

0,00

0,00

3350,00

 

1E+07

Податок на доходи фізичних осіб від продажу нерухомого майна та надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм)

1950,00

0,00

0,00

1950,00

 

1E+07

Податок на доходи фізичних осіб від продажу рухомого майна та надання рухомого майна в оренду (суборенду)

800,00

0,00

0,00

800,00

 

1E+07

Податок на доходи фізичних осіб від отриманого платником доходу внаслідок прийняття ним у спадщину майна, коштів, майнових чи немайнових прав

140,00

0,00

0,00

140,00

 

1E+07

Фіксований податок на доходи фізичних осіб від зайняття підприємницькою діяльністю

270,00

0,00

0,00

270,00

 

1E+07

Податок на прибуток підприємств

110,00

0,00

0,00

110,00

 

1E+07

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності

110,00

0,00

0,00

110,00

 

1E+07

Податки на власність

0,00

550,00

0,00

550,00

 

1E+07

Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів

0,00

0,00

0,00

0,00

 

1E+07

Податок з власників наземних транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (юридичних осіб)

0,00

0,00

0,00

0,00

 

1E+07

Податок з власників наземних транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (з громадян)

0,00

0,00

0,00

0,00

 

1E+07

Збір за першу реєстрацію транспортного засобу

0,00

550,00

0,00

550,00

 

1E+07

Збір за першу реєстрацію колісних транспортних засобів (юридичних осіб)

0,00

160,00

0,00

160,00

 

1E+07

Збір за першу реєстрацію колісних транспортних засобів (фізичних осіб)

0,00

390,00

0,00

390,00

 

1E+07

Збори та плата за спеціальне використання природних ресурсів

34634,00

0,00

0,00

34634,00

 

1E+07

Плата за землю

34634,00

0,00

0,00

34634,00

 

1E+07

Земельний податок з юридичних осіб

9884,00

0,00

0,00

9884,00

 

1E+07

Орендна плата з юридичних осіб

22850,00

0,00

0,00

22850,00

 

1E+07

Земельний податок з фізичних осіб

450,00

0,00

0,00

450,00

 

1E+07

Орендна плата з фізичних осіб

1450,00

0,00

0,00

1450,00

 

2E+07

Місцеві податки і збори

1092,60

7950,00

7800,00

9042,60

 

2E+07

Туристичний збір

40,00

0,00

0,00

40,00

 

2E+07

Туристичний збір, сплачений юридичними особами

33,00

0,00

0,00

33,00

 

2E+07

Туристичний збір, сплачений фізичними особами

7,00

0,00

0,00

7,00

 

2E+07

Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

1052,60

150,00

0,00

1202,60

 

2E+07

Збір за провадження торговельної діяльності (роздрібна торгівля), сплачений фізичними особами

310,00

0,00

0,00

310,00

 

2E+07

Збір за провадження торговельної діяльності (роздрібна торгівля), сплачений юридичними особами

360,00

0,00

0,00

360,00

 

2E+07

Збір за здійснення торгівлі валютними цінностями

2,50

0,00

0,00

2,50

 

2E+07

Збір за провадження торговельної діяльності (оптова торгівля), сплачений фізичними особами

6,50

0,00

0,00

6,50

 

2E+07

Збір за провадження торговельної діяльності (ресторанне господарство), сплачений фізичними особами

42,00

0,00

0,00

42,00

 

2E+07

Збір за провадження торговельної діяльності (оптова торгівля), сплачений юридичними особами

65,00

0,00

0,00

65,00

 

2E+07

Збір за провадження торговельної діяльності (ресторанне господарство), сплачений юридичними особами

45,00

0,00

0,00

45,00

 

2E+07

Збір за провадження торговельної діяльності із придбанням пільгового торгового патенту

0,40

0,00

0,00

0,40

 

2E+07

Збір за провадження торговельної діяльності із придбанням короткотермінового торгового патенту

0,20

0,00

0,00

0,20

 

2E+07

Збір за провадження діяльності з надання платних послуг, сплачений фізичними особами

6,00

0,00

0,00

6,00

 

2E+07

Збір за провадження діяльності з надання платних послуг, сплачений юридичними особами

40,00

0,00

0,00

40,00

 

2E+07

Збір за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах

0,00

150,00

0,00

150,00

 

2E+07

Збір за здійснення діяльності у сфері розваг, сплачений юридичними особами

150,00

0,00

0,00

150,00

 

2E+07

Збір за здійснення діяльності у сфері розваг, сплачений фізичними особами

25,00

0,00

0,00

25,00

 

2E+07

Єдиний податок

0,00

7800,00

7800,00

7800,00

 

2E+07

Єдиний податок з юридичний осіб, нарахований до 1 січня  2011 року

0,00

0,00

0,00

0,00

 

2E+07

Єдиний податок з фізичних осіб, нарахований до 1 січня  2011 року

0,00

0,00

0,00

0,00

 

2E+07

Єдиний податок з юридичний осіб

0,00

3350,00

3350,00

3350,00

 

2E+07

Єдиний податок з фізичних осіб

0,00

4450,00

4450,00

4450,00

 

2E+07

Інші податки та збори

0,20

500,00

0,00

500,20

 

2E+07

Екологічний податок

0,00

500,00

0,00

500,00

 

2E+07

Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення

0,00

65,00

0,00

65,00

 

2E+07

Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти

0,00

46,00

0,00

46,00

 

2E+07

Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини

0,00

34,00

0,00

34,00

 

2E+07

Надходження від реалізованого палива податковими агентами – суб`єктами господарювання

0,00

355,00

0,00

355,00

 

2E+07

Фіксований сільськогосподарський податок

0,20

0,00

0,00

0,20

 

2E+07

Фіксований сільськогосподарський податок, нарахований після 1 січня 2001 року

0,20

0,00

0,00

0,20

 

2E+07

Збір за забруднення навколишнього природного середовища

0,00

0,00

0,00

0,00

 

2E+07

Інші збори за забруднення навколишнього природного середовища до Фонду охорони навколишнього природного середовища

0,00

0,00

0,00

0,00

 

2E+07

Надходження від сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища фізичними особами

0,00

0,00

0,00

0,00

 

2E+07

Неподаткові надходження

541,00

8349,20

0,00

8890,20

 

2E+07

Доходи від власності та підприємницької діяльності

352,00

0,00

0,00

352,00

 

2E+07

Частина чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до бюджету, та дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність

7,00

0,00

0,00

7,00

 

2E+07

Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до бюджету

7,00

0,00

0,00

7,00

 

2E+07

Плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів

150,00

0,00

0,00

150,00

 

2E+07

Інші надходження

195,00

0,00

0,00

195,00

 

2E+07

Штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

20,00

0,00

0,00

20,00

 

2E+07

Адміністративні штрафи та інші санкції

175,00

0,00

0,00

175,00

 

2E+07

Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності

189,00

0,00

0,00

189,00

 

2E+07

Плата за ліцензії

85,00

0,00

0,00

85,00

 

2E+07

Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

85,00

0,00

0,00

85,00

 

2E+07

Плата за державну реєстрацію (крім реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців)

0,00

0,00

0,00

0,00

 

2E+07

Державне мито

104,00

0,00

0,00

104,00

 

2E+07

Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування

85,00

0,00

0,00

85,00

 

2E+07

Державне мито, пов`язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України

19,00

0,00

0,00

19,00

 

3E+07

Власні надходження бюджетних установ

0,00

8349,20

0,00

8349,20

 

3E+07

Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством

0,00

8349,20

0,00

8349,20

 

3E+07

Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю

0,00

7189,50

0,00

7189,50

 

3E+07

Плата за оренду майна бюджетних установ

0,00

1159,70

0,00

1159,70

 

3E+07

Доходи від операцій з капіталом

15,00

9315,20

9315,20

9330,20

 

3E+07

Надходження від продажу основного капіталу

15,00

200,00

200,00

215,00

 

3E+07

Кошти від реалізації скарбів, майна, одержаного державою або територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, безхазяйного майна, знахідок, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі

15,00

0,00

0,00

15,00

 

3E+07

Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі

15,00

0,00

0,00

15,00

 

3E+07

Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності

0,00

200,00

200,00

200,00

 

3E+07

Кошти від продажу землі і нематеріальних активів

0,00

9115,20

9115,20

9115,20

 

3E+07

Кошти від продажу землі

0,00

9115,20

9115,20

9115,20

 

3E+07

Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення до розмежування земель державної та комунальної власності (крім земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності, на яких розташовані об'єкти, які підлягають приватизації, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим)

0,00

9115,20

9115,20

9115,20

 

5E+07

Цільові фонди

0,00

1657,10

0,0000

1657,1000

 

5E+07

Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади

0,00

1657,10

0,0000

1657,1000

 

РАЗОМ ДОХОДІВ

 

143253,50

28321,50

17115,20

171575,00

 

4E+07

Офіційні трансферти

218038,10

3777,30

0,00

221815,40

 

4E+07

Від органів державного управління

218038,10

3777,30

0,00

221815,40

 

4E+07

Дотації

5753,00

0,00

0,00

5753,00

 

4E+07

Дотації вирівнювання з державного бюджету місцевим бюджетам

5753,00

0,00

0,00

5753,00

 

4E+07

Додаткова дотація з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів

0,00

0,00

0,00

0,00

 

4E+07

Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення виплат, пов"язаних із підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та виплату допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямками і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілю

0,00

0,00

0,00

0,00

 

4E+07

Субвенції

212285,10

3777,30

0,00

216062,40

 

4E+07

Субвенція на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування

100,00

0,00

0,00

100,00

 

4E+07

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям

51654,30

0,00

0,00

51654,30

 

4E+07

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот

16120,00

0,00

0,00

16120,00

 

4E+07

Субвенція з державного бюджету  місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку та інших передбачених законодавством пільг, в тому числі компенсації втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального для фізичних осіб (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та  компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян

2341,00

0,00

0,00

2341,00

 

4E+07

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

2,00

0,00

0,00

2,00

 

4E+07

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток

0,00

0,00

0,00

0,00

 

4E+07

Інші субвенції

0,00

0,00

0,00

0,00

 

4E+07

Субвенція на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів

0,00

0,00

0,00

0,00

 

4E+07

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"

1067,80

0,00

0,00

1067,80

 

 

Субвенція з державного бюджету міському бюджету міста Бровари на будівництво тролейбусної лінії  Бровари -  Київ

141000,00

0,00

0,00

141000,00

 

4E+07

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах

0,00

3777,30

0,00

3777,30

 

ВСЬОГО ДОХОДІВ

 

361291,60

32098,80

17115,20

393390,40

 

 

 Міський голова   І.В.Сапожко 

Обновлено 10.01.2012 13:20
 
© 2012 Сайт міста Бровари
Офіційний спонсор сайту - компанія Бравопорт